Wpis z mikrobloga

@janek_99: Cześć! Zastanawiam się gdzie iść na studia informatyczne. Myślałem nad agh, ale niestety raczej będę mógł się dostać tam na co najwyżej WIMiIP na Informatyke Stosowaną. Myślę też nad PK na wydział Informatyki i Telekomunikacji ale podobno straszne tam słabo i ogólnie AGH = większy prestiż. Chciałbym się jednak nauczyć czegoś sensownego związanego z Informatyką i czasami mieć trochę czasu na własny rozwój. Co radzicie, żeby wybrać? #agh #wimiip #studia #informatyka #politechnikakrakowska #studbaza #krakow
  • 22
@janek_99: Ja jestem na FMiI, nie wiem czy będzie jakaś różnica w programie po zmianie nazwy. Ogólnie tak jak wyżej, pierwszy rok trzeba odbębnić matmę czyli algebrę, dyskretną i analizę (która trwa rok ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Rozmawiałem z gościem z wieku, który się do nas przepisał i jeśli się nie mylę to oni nie musieli robić sprawek na EiM albo w ogóle tego nie mieli (mamy
@janek_99: sam jestem z wimiipu i tragedii nie ma, tylko ja szedłem tą starą informatyką stosowaną, teraz poleci jakaś infrmatyka techniczna xD Ogólnie idź, połowa prowadzących wie co robi na tej uczelni i można się czegoś nauczyć, druga połowa to leśne dziadki, albo ktoś z przypadku. Na szczęście Ci co się znają na rzeczy z reguły prowadzą te informatyczne przedmioty, no oprócz programowania obiektowego, ale tego profesorka chyba sie nie da