Wpis z mikrobloga

@Dziuzeppe Bardzo dziękuję za Twoje wpisy o Gothicu! Dzięki nim postanowiłem przeżyć te przygody ponownie po wielu, wielu latach. I frajda jest większa niż za pierwszym razem jako 13 czy 14 letni dzieciak, i większa niż 10 lat temu jak sobie odswieżałem serię. Niech Innos zawsze ma Cię w swojej opiece. #gothic #nostalgia #wspomnienia
Pobierz
źródło: comment_gFNvt3ZczKgXCh0oFJeihaaCFOVJpzyA.jpg
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Spider89SC: Ja potrzebuję jednego, spokojnego wieczoru, trochę kawy i Gothic I lub II Noc Kruka. Zaciemnienie w pokoju, poprzedzone zabawą w ustawieniach nt. dźwięku... Ot, do tej pory uwielbiam tak grać, a noce w grze stają się niesłychanie przyjemne i klimatyczne. Chyba sam się zaraz dorwę drugiej części, by znów wyruszyć z Bartokiem na nocne polowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rave77 Tak, gra mega jest klimatyczna. Grałem wczoraj w nocy w słuchawkach, przebiegalem przez bagna w nasluchiwaniu wilków i krwiopijcow. Jak usłyszałem trzepot skrzydeł to zrobiłem "Run Forrest, run!". Zatrzymałem się przy obozie sekty dopiero i stwierdziłem że moje własne serce bije jakbym to ja biegł ( ͡º ͜ʖ͡º)