Wpis z mikrobloga

W Warszawie plaga komarów, ale chemicznych oprysków nie będzie. "Bardzo niszczą środowisko"

Mam takie pytanko czy kogoś #!$%@?ło z tą decyzją że oprysków nie będzie?
Dlaczego w Polsce musi być jak w lesie i to dosłownie.
Dziś byłem na 15 minut na dworzu, #!$%@?ły mnie 4 komary, z czego jeden w ryj, pomimo że z nimi walczyłem
Oprysków ma nie być by chronić środowisko, dlaczego mamy je chronić skoro chce nas #!$%@? zjeść?
To jakiś syndrom sztokholmski? Warszawa stawia na ekologię? Dlaczego poświęcacie komfort psychiczny i fizyczny innych dla jakiejś ideologii, życia zgodnie z naturką i prymitywnymi formami życia, zwierzątkami które przy pierwszej wolnej okazji chcą Cię zjeść. Oby każdy zielony dzban kiedyś zapoznał się z malarią.

#warszawa #ekologia #zielonezjeby #bekazlewactwa
Pobierz J.....a - > W Warszawie plaga komarów, ale chemicznych oprysków nie będzie. "Bardzo n...
źródło: comment_zdam0QmjoZlsnxtFB85NBSYK0HYahQYS.gif
  • 13
@JaramMocarza: kup sobie spray z deet i siatki na okna. Plagi komarów są (i można spodziewać sie jeszcze większych) efektem poświęcania środowiska w imię korzyści materialnych które doprowadziło do globalnego ogrzewania. Ja tam sie cieszę ze w stolicy kładzie sie taki nacisk na ekologię.
@JaramMocarza: dzisiaj czytałam, że można już mówić o pladze komarów.

W wielu miejscach Polski mieszkańcy zmagają się z inwazją komarów.

Zaatakowane zostały przede wszystkim tereny, które ostatnio dotknęła powódź.

Mieszkańcy domagają się oprysków, mówi się o wykorzystaniu samolotów i wojska.


ale nie chodzi o ekologie, tylko o hajs.

Problem jest poważny, bo samorządów nie stać na to, aby przeprowadzić opryski na tak dużym terenie, a opryski punktowe nie mają większego sensu.
@Korczaszko: Elo, wiem że w Polszy nie mamy problemu z chorobami przenoszonymi przez komary ale spokojnie już nie długo.

bo cie komar #!$%@? i sie #!$%@? to teraz opryski zrobimy elo

@Korczaszko: Od dawna mieszkańcy Warszawy zmagają się z owadem który przy każdym wyjściu na dwór Cię atakuje i wysysa z Ciebie życie
kup sobie spray z deet i siatki na okna


@Ermine: Mam siatki na okna, i nie zamierzam się cały myć w środkach odstraszających komary gdy wychodzę np. na 15 minut to wystarczy by cały się drapać do wieczora
Dlaczego poświęcacie komfort psychiczny i fizyczny innych dla jakiejś ideologii, życia zgodnie z naturką i prymitywnymi formami życia, zwierzątkami które przy pierwszej wolnej okazji chcą Cię zjeść.


@JaramMocarza: bo do tej pory poswiecalo sie komfort fizyczny psychiczny srodowiska naturalnego, wez kup se jakas muge czy brosa psiknij sie i problem z glowy