Wpis z mikrobloga

Ze względu na brak pasożyta z gatunku #p0lka oraz kaszojada, do świnki skarbonki odkładam co miesiąc 6000 zł (z tendencją rosnącą). Zamierzam pracować jeszcze 10 lat - 15 lat, a potem udać się na zasłużoną emeryturę w wieku 40 lat - 45 lat. Jestem #przegryw ale chyba również #wygryw . Z roku na rok mam coraz mniejszą ochotę do pchania się w jakieś bankomatowe gównorelacje z #rozowepaski . Na emeryturce będę słuchał Vivaldiego, czytał Epikura i oglądał klasykę kina. Nie pozwólcie Mirki, aby wam oczy cipą zarosły!

#oswiadczenie #blackpill #antynatalizm #zwiazki
M.....s - Ze względu na brak pasożyta z gatunku #p0lka oraz kaszojada, do świnki skar...

źródło: comment_52Os7cSBnMSUBeQFCnp9NTgofbl9d3dk.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@Desmond_Sunflower: Nie Tarantino. Na przykład Robert Bresson, Vittorio De Sica i Werner Herzog. Nie spodziewam się, że znasz, znałeś lub poznasz. A np. taki Juan del Encina albo Henry Purcell to też ówczesny odpowiednik gwiazd popu? Poszukaj w Wikipedii, bo obawiam się, że nazwisk nie kojarzysz. Prostaczku ;)
  • Odpowiedz
Większość tych kobiet jest tak płytka i prymitywna intelektualnie, że mnie nie kręcą.


@Misoginis: Chłopie, popłynąłeś z tym swoim zadufaniem w sobie jaki to ty ynteligentny nie jesteś.
Tak naprawdę, próbujesz się jedynie dowartościować w sieci gdzie czujesz się anonimowy i nikt ciebie nie zna więc nie ma jak ocenić. W realu jesteś po prostu następnym, szarym kucem który nic nie znaczy dla kogokolwiek to i masz taki dziwne plany których
  • Odpowiedz
@Misoginis: muzyka klasyczna bardziej wartościowa? Od czego, od muzyki jazzowej? Muzyka jazzowa jest muzyką potomków niewolników, nie była kulturą wysoką a teraz? To bardzo płynne pojęcie, ale jesteś tak pewny swojego, że nie liczysz się że zdaniem innych. To obrazuje poziom Twojej osoby, który nie jest tak wysoki do jakiego próbujesz doskoczyć. Uważasz, że jest coś lepsze od niej bo jest muzyką klasyczną? Nie ma czegoś takiego jak lepsze lub gorsze
  • Odpowiedz
@Desmond_Sunflower: Tak, tak, wszystko czego nie rozumiesz to niszowe czerstwe kino dla pseudo - mędrków z dupy ;) Czym się zajmujesz w życiu? Jakaś gówno praca fizyczna albo prosta papierkowa robota za 3000 zł? A może bieda polskie studia? Obawiam się, że wyżej nie podskoczysz z uwagi na ograniczenia intelektualne.

Ps. Najlepsze filmy Herzoga z lat 70 - tych na pewno zna każdy. Do Pani Domu płyty dodawali.
  • Odpowiedz
@ryfka: "Od czego, od muzyki jazzowej?" - OK, a dlaczego względnie elitarny jazz podajesz za przykład, a nie chociażby Zenka Martyniuka albo cały repertuar z MTV?

"Nie ma czegoś takiego jak lepsze lub gorsze w tym wypadku." -> Tak, tak oczywiście wszystko jest równe. Sam fakt, że na akademii muzycznej nie uczą grania na przykładzie adaptacji popowych kawałków jest tylko przejawem złośliwości i elitaryzmu wykładowców :P

A najgorsze jest to, że
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: A więc to prawda, że mieszkasz w "Czikago" i pracujesz jako punkt usług seksualnych dla czarnych? Jak się tam dostałaś? Ktoś z rodziny wyjechał robić przy azbeście i załatwił wizę? Ps. Jeżeli chodzi o obciąganie, to Robek Biedroń, którego reklamujesz na Wykopie jest bardziej kompetentny. Jeżeli jego żono - mąż nie będzie miał nic przeciwko to zaproś go na tag #przegryw.
  • Odpowiedz
@Misoginis:

Ale w sumie lepiej dla różowych

Skoro zamiast poznać jakąś bliżej to z góry uznajesz że musiałbyś taką sponsorować to.po co jej taki cham?

Mnie by uraziło gdyby ktoś uznał że musi mnie utrzymywać xD
Dlatego bawią mnie takie trepy co gówno wiedzą ale wierzą w mity na temat różowych i na podstawie mitów sobie życie ustawiaja zamiast żyć chwilą xD

To tak jakbym ja sobie poderwała 10 fagasow na
  • Odpowiedz
@Misoginis: Mógłbym napisać do Ciebie na priv jak zacząłeś w tej branży (marketing/PR)? Zauważyłem że jest rosnąca tendencja do brania się za tę działkę, czy to SEO, czy reklamy, czy inne rzeczy. Nie wiem czy można to połączyć z jakąś inną pracą na etacie, i chciałbym po prostu zasięgnąć porad, co i jak, z czym się je itd.
  • Odpowiedz