Wpis z mikrobloga

Ze względu na brak pasożyta z gatunku #p0lka oraz kaszojada, do świnki skarbonki odkładam co miesiąc 6000 zł (z tendencją rosnącą). Zamierzam pracować jeszcze 10 lat - 15 lat, a potem udać się na zasłużoną emeryturę w wieku 40 lat - 45 lat. Jestem #przegryw ale chyba również #wygryw . Z roku na rok mam coraz mniejszą ochotę do pchania się w jakieś bankomatowe gównorelacje z #rozowepaski . Na emeryturce będę słuchał Vivaldiego, czytał Epikura i oglądał klasykę kina. Nie pozwólcie Mirki, aby wam oczy cipą zarosły!

#oswiadczenie #blackpill #antynatalizm #zwiazki
M.....s - Ze względu na brak pasożyta z gatunku #p0lka oraz kaszojada, do świnki skar...

źródło: comment_52Os7cSBnMSUBeQFCnp9NTgofbl9d3dk.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@programista27k: Na przykład dla własnych przyjemności intelektualnych. Jestem melomanem, interesuje się filozofią i ambitnym kinem. Skupiłem się na sobie, gdy dostrzegłem, że jestem puzlem nie pasującym do innych.
  • Odpowiedz
@Thachi: Własna firma w branży medialnej (PR, copywriting i podobne sprawy). Jak na swoje dochody żyję skromnie (wydaję około 40% zarobków). Nie mam nawet auta, bo mi nie trzeba w Warszawie.
  • Odpowiedz
Super plan, niestety bardzo stary, nie znam nikogo kto zrealizował. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) 10-15 lat to długo na zmianę priorytetów albo losowe zdarzenie, które to zaburzy.
  • Odpowiedz
super... mam tylko nadzieję że nie wpłacasz tego na konto w jakimś banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RobertKowalski: czemu. ja tak robię od kilku lat i żyję. na razie ponad 300k. są bezpieczniejsze formy ulokowania gotówki niż bank? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
+95

Ze względu na brak pasożyta z gatunku #p0lka oraz kaszojada, do świnki skarbonki odkładam co miesiąc 6000 zł (z tendencją rosnącą). Zamierzam pracować jeszcze 10 lat - 15 lat, a potem udać się na zasłużoną emeryturę w wieku 40 lat - 45 lat.


@Misoginis: Zakladając że masz już odłożone 10*12*6000=720k i odłożysz jeszcze 10*12*10000=1200k to będziesz miał jakieś dwa, dwa i pół miliona złotych licząc odłożony kapitał i np. odsetki
  • Odpowiedz