Wpis z mikrobloga

Mireczki budowlane. Napiszcie co sądzicie o takim projekcie domu dla 4 osób. Część okien od północy i 2 balkony już postanowiłem zlikwidować. Napiszcie co sądzicie na podstawie tych rzutów i informacji o tym domu z punktu widzenia użyteczności i potencjalnych mankamentów widocznych już na tym planie. Chociażby: czy taki "łamany" fundament będzie sporo droższy od zwykłego prostokąta etc.? Z góry dzięki za dosłownie wszelkie sugestie!

https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-irgach-ver-2-m359212634f2af?gclid=Cj0KCQjwl6LoBRDqARIsABllMSaxGBF6FZ3PZmjWQ9mPZerv6qpNYHkk1UG79Vf3sbQuc-y1sKZ9EzIaAh53EALw_wcB

#budujzwykopem #budowadomu
  • 6
@VezookVip: no wlasni zostawilbym balkon tylko nad wejsciem. Dom i tak stanie na wsi na sporej dzialce chodzi raczej o efekt estetyczny mozna sie zastanowic nad balkonem francuskim...

Dzieki za podpowiedz w kwestii drzwi. Faktycznie moglyby sie obyc bez wnęki.
@Symurt: ja bym zrezygnowal z kominka - koszt 8-15 k ( sam kominek , wklad kominkowy , komin klinkier robocizna) zrezygnowal bym z balkonow ( jeden 5-10 k ) tj drut, beton, plytki barierki robota. okna w pokojach na poddaszu poszerzyl bym na 150-160 / 220 i zrezygnowal z dachowych ( sam tak zrobilem i jestem bardzo zadowolony) do tego zrobil bym betonowe skosy na poddaszu