Wpis z mikrobloga

elo elo mirasy,
Jako, że mieszkam obok, to postawiłem wybrać się za ok 30min do jego ulubionych lasów na poszukiwania, będę robił lajta z wyprawy na swoim kanale : https://www.youtube.com/channel/UCc_dd2pdBhTRBGEQchFdRyQ może tym razem się uda nam znaleźć wodza bombaskiego, wszystkich zainteresowanych zapraszam do pozostania czujnymi, ok. 19:40-45 startujemy spod radia Białystok i przeszukujemy okolice, dam też link do lajta jak już sie rozpocznie

pozdrawiam,

loki

#kononowicz #konon #major #suchodolski #patostreamy #livestream
#kononowicz
  • 47
  • Odpowiedz
@Gorn122: co wy z tymi działkami, w obecnym okresie działkowym pobyt majora na działkach to szybka dekonspiracja albo telefon od jakiegoś mohera na policję, zaniepokojonego podejrzanym mężczyzną kręcącym się po ogródkach działkowych. Jak już to obstawiam jakiś opuszczony dom, jakąś ziemiankę albo ten las.
  • Odpowiedz
@Loki_an: siedzi gdzieś w hotelu nie możliwe żeby po menelskich działkach 2 dni łaził stać go na hotel bo on ma przecież działalność i nie szukajcie go bo on podatki placi
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Loki_an: siedzi gdzieś w hotelu nie możliwe żeby po menelskich działkach 2 dni łaził stać go na hotel bo on ma przecież działalność i nie szukajcie go bo on podatki placi

W hotelu nie będzie wachal nitro bo go wyjebia zaraz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loki_an: Odblokuj pw, podam Ci koordynaty.

#!$%@? A tu WGL jest jakieś pw? Niue znam się na wykopie założyłem tu temat bo diamond mi polecił to zrobić, najwyżej na czacie napiszesz, już z domu wychodzę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Loki_an: to Ty ten kudłaty, co wczoraj z Fiodorem zbił pionę?

Jaki tam #!$%@? kudlaty, fakt trochę kukuryku miałem wtedy dlatego dziś u fryzjera byłem ale tak, to ja
  • Odpowiedz