Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 103
@Morelo: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
@Morelo:
Jak tylko takie znają to jakie mają wymieniać?
Niektórzy po prostu lubią jasne lagery bo jasne lagery pili przez całe życie.
To jest piwo, które smakuje piwem, a nie jakieś dziwne aromaty.
@Morelo: no i masz rację, o ile w dużym mieście jeszcze coś da radę ogarnąć, o tyle "we wioskach" już jest cieżko. Dla starej daty ludzi bardzo podchodzi Twierdzowe, Raciborskie, Johannes, Złote Lwy, jak próbowąłem im dać IPA jakaś to się krztusili ;D
@Morelo: Powiem szczerze ,ze ja lubię piwa kraftowe a w szczególności z browarów Pinta ,AleBrowar ,Za Miastem ,Wrężel. Nie zmienia to jednak faktu iż lubię również koncerniaki.
@Morelo: zależy na co przyjdzie smak. Czasami dobrze się napić Tyskiego czy Namysłowa.

Piłem różne IPA/RISy/Potrery/ Barley wine. Wszystkie warki imperium prunum. Nieraz piwa po 20-40zl/butelke.

Nie mam pojęcia co jest złego w piciu tyskiego. Wczoraj wypiłem 3 butelki i było ok. Nie jakieś wspaniałe, ale dla ugaszenia pragnienia i lekkiego szumu spoko.

Nie wyobrażam sobie wziąć na imprezę 5 ataków chmielu. 2 to max, za dużo smaku