Wpis z mikrobloga

Czy tutaj naprawdę są same ludziki na poziomie majora i wierzą w to że Fiodorczuk szuka strusia na serio a nie tylko na pokaz?
Przecież typ jest większym atencjuszem niż sradek. Ale potwierdza się że koło szkolnej kręcą się tylko dziwne typy a oglądają to gimbusy z niskim iq. Wszystko się potwierdza. Proponuję by wykop zrobił zrzutke dla Fiodorczuka - on bogaty c63amg jeździ hahahah ale na powerbanka nie ma to mu kupcie frajery . Litości to uniwersum to jest absurd od knura po redaktora po debila widza.

#patostreamy
#kononowicz
  • 14
@alfons-metody: Miałem jedno spotkanie z Kononem i ówczesnym rzecznikiem w czasach starodawnych czyli właśnie Adama Stanisława, długo przedmajorowych i nie wyobrażam sobie siły jaka musiałaby mnie pchnąć żeby je ponowić pomimo, ze to były jeszcze czasy ŚP mamusi i niby był bardziej ogarnięty. Nie wyobrażam sobie i zakładam całkowitą pewność, że jak ktoś ich tam częściej odwiedza (po jednym razie ktoś musi się zreflektować) musi być nienormalny i to zdrowo. Nie
@PZt37: Nie był zabójczy, dało się wytrzymać ale oni na spotkanie z nami się przygotowali bo to była rozmowa o potencjalnym projekcie (medialnym zresztą) i było to coś czego poziom trudno mi określić, takie jedyne skojarzenie to takiego człowieka ze wsi trochę jakby stęchlizna zmieszana z nie wiadomo czym ale nie było to na pewno coś o czym wspomina czasami ktoś że w autobusie uciekali ludzie. Pewnie się wykąpał i założył
@alfons-metody: trzeba jeszcze dodać, że są tu tacy co najpierw płaczą, że szkolna się kończy, że kiedyś to było, że teraz jest patologia, patostreamy, a potem przeżywają orgazm za orgazmem jaki to nie wspaniały jest ten Fiodorczuk. Do głowy im jednak nie przyjdzie, że Fiodorczuk jest odwrotnością starej szkolnej i jedyne co wprowadza to totalną patolę, która ściąga widownię złożoną z gimbusów itp.
Poza tym masz rację to atencjusz.