Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Kolejna Platynka i tak o to mam wyplatynowaną całą trylogię Uncharted. Jeśli chodzi o grę to muszę przyznać, że jako przygoda to była najlepsza z serii, ba nawet powiem, że w czwórce nie było takich epickich rzeczy (akcja z samolotem wygrywa wszystko xD).

Uncharted 3 była najbardziej filmową serią. Dużo cutscenek (swoją drogą to nie było tak, że w oryginalnych U1 i U2 na #ps3 były cutscenki ale tu je usunęli, żeby wszystko na jednej płycie pomieścić?)

Na takie dwa największe minusy, muszę stwierdzić, że główni źli byli tacy meh (chociaż zapowiadali się ciekawie). Drugim minusem, co nikogo nie powinno dziwić, jest za duuuuużo strzelania. Pewnie jakby tak zliczyć to chyba było około 1000 trupów w tej części xD Jest też jedna rzecz, która mnie mierziła ale w tej części już definitywnie to zostało pokazane - Drake jest kuhwa bogiem i przeżyje wszystko (vide akcja z samolotem + "umieranie" na pustyni). No i na plus w końcu jakieś normalne wytłumaczenie zjawisk paranormalnych. A nie, że SO POTWORY I DEALUJ Z TYM. No i na zawsze beka jak oni w każdej części z początku nie biorą pod uwagę prawdziwości tego, że coś jest dziwnego na rzeczy. W 1 jakieś zombie, w 2 jakieś lodowe ludzio zombie a Sully z Eleną mówią, że to jakiś bullshit w tej części musi być xD

Co do Platyny. No tu już trochę pokombinowali, niektóre trofki same się wbijają a nad niektórymi trzeba popracować ale ogółem te czasowe przechodziłem za pierwszym razem (patrzę na ciebie yebany skuterze wodny z jedynki).

Ogółem po za jedynką bawiłem się dobrze i polecam. Polecam też po jedynce zrobić sobie przerwę, żeby uspokoić #!$%@?ę trzymaną w sobie xD

Zastanawiam się teraz nad Platyną w U4 ale ta jedna trofka z celnością mnie odrzuca. Nienawidzę losowych trofek, tfu!

#ps4 #uncharted
Pobierz Mega_Smieszek - Kolejna Platynka i tak o to mam wyplatynowaną całą trylogię Uncharted...
źródło: comment_UjO4R2kepWgFWatZ2D6bVTZzd0AEFi0W.jpg
  • 23
@liadan no na ustawach tylko powbijać, z randomami nie było szans. A to były pamiętne czasy ps3, nie było imprezy, nie było discorda. To też utrudniało :)
@Mega_Smieszek: nie rozumiem tego hejtu na trójkę
Całkowicie prawidlowa odsłona serii i dobra gra ogółem
O połowę mniej strzelania i bym stwierdził, że lepsza od dwójki
A tak to dla mnie 4 >>>2 >3 >>>1
(lost legacy ciężko przyrownac)