Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy Przypominam, że dzisiaj o 11:00 przesłuchanie Króla Europy i najlepszego Premiera RP po 1989r, JE Donalda Franciszka Tuska

#bojowkadonaldatuska Bierzemy popcorn i oglądamy jak przyszły Prezydent Rzeczpospolitej Polski #tusk2020 wbija szpilki, masakruje, miażdży a na końcu anihiluje swoją elegancją, elokwencją, erudycją pisowskie pacynki zasiadające w komisji

źródło: comment_LAdyxsXxfLqIwfQyEkvQFJkwflR25xZX.jpg
  • 8
@mrbarry: można się z Tuska śmiać i oskarżać o wszystko, ale trzeba przyznać, ze nie ma po nim dłogo długo nikogo, kto bym reprezentował taki poziom. To polityk przez duże P.
@stasiu38: w ogóle nie o to chodzi jak mówi. Choć robi to dobrze. To był jedyny premier, który miał jaja i choćby podniósł wiek emerytalny, bo wie co będzie w przyszłości. Nie mamił durnych ludzi populistycznymi hasełkami w tym zakresie. Oczywiście zrobił też wiele durnych rzeczy, a właściwie to najbardziej mam żal nie zrobił za mało.
To był jedyny premier, który miał jaja i choćby podniósł wiek emerytalny, bo wie co będzie w przyszłości


@kwahu666: I dlatego bo złamał umowę. Od tego momentu przestałem wierzyć w emeryturę z Zusu. Bo jak tak łatwo jest złamać daną umowę. To jak ja będę przechodził na emeryturę to pewnie minimum w wieku 70 lat. Dlatego do Zusu odkładam minimum ile się da. Resztę sam oszczędzam. I staram się inwestować. Jak