Wpis z mikrobloga

Jadę sobie wczoraj mevo i nagle coś ciężko idzie. silnik nie działa? Spojrzałem w aplikację a tam nie mam żadnego wypożyczonego roweru ( ͠° °). Na mapie rower na zielono, że nie na oficjalnej stacji. Wypożyczam znowu, jadę gdzie miałem jechać, parkuję. Po chwili dostaję maila z podziękowaniami za odstawienie roweru i 2 zł na konto :D Innym razem po wykorzystaniu 1,5h z abonamentu jeździłem jeszcze około 2h i dodatkowych pieniążków mi nie pobrało. Mieliście podobne akcje?
#mevo #gdansk #trojmiasto
  • 4
@azbestnyPlac: to pierwsze to od słabej baterii się zdarza, napisz na bok to Ci 3pln za parkowanie poza stacją zwrócą. A drugie, to jeśli rejestrowałeś się na początku to dawali najpierw 5pln, a potem pakiet 180 minut do wykorzystania, więc może to to?
@azbestnyPlac: Bywa. Sprawdź historię czy przypadkiem się wcześniej nie oddał się sam poza stacją. Mało kiedy ale zdarza się, że w trakcie jazdy się oddaje. Po oddaniu wspomaganie jest wyłączone. (Bez problemu oddają kasę - dzwoń, na maile nie odpisują )

Czasami ktoś blokady nie umie aktywować i wtedy zdalnie zdejmują wynajem, rower staje się wolny i dostępny, ale blokada otwarta. ( W niedzielę tak miałem )