Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak pierwszy raz przechodziłem #gothic3 i miałem problem ze znalezieniem jednej postaci (Kenta z zadania ludzie dla Okary). Trafiłem wtedy w internecie na taki wątek:
http://forum.pclab.pl/topic/226197-Gdzie-moge-znale%C5%BA%C4%87-KENTA/
A w nim posty jakiegoś typa:

najlepiej jezeli masz hydrobulbulator jonizowo-sodowy z zamrazarka, wtedy nic nie nie staje na przeszkodzie zdobyc ósmego dana i czerwony czepek himbuliddon, gdy juz to teleportujesz musisz wejsc na filizanke bigosu i odnaleźć czarną sprzączkę do sałaty wtedy masz klucz do zielonej trawy na wprost jaskini i mozesz spokojnie oblizac całą kurtkę papieru - ale uważaj bo noc jest za rogiem i może ci zrobić firanki na wiaderku ale chyba wszystko sie uda

wiec tak idac po cukrze na fioletowym dlugopisie spotkasz samochod bez szafki, zapytasz go czy ma na papierze korki do pingponga, gdy ci odpowie nagrasz kasete na DVT-RV i zaniesiesz do samolotu ktory jest w rzece na niebieskim, nieduzym czajniku, wtedy dostaniesz dwa ząbki pomidora i go natrzesz do zaprawy. Gdy to wszystko zrobisz poplyniesz torami do mikrofalówki w ktorej znajdziesz mape sznurówek, jak tam dolecisz rowerem to juz jestes prawie przed samą jaskinią, wystarczy ze lewą ręką pokręcisz w prawy wschód do tylu i czepek sie otworzy pokazujac drogę do jaskini


No może teraz wydaje się suche, ale kiedyś mnie to bardzo śmieszyło :D

#gothic #wtf