Wpis z mikrobloga

Morning Music in front of Pyongyang Station
#muzykawolfika #muzyka #neoclassical #koreapolnocna #ciekawostki może trochę też #muzycznememy

fanpage: Polecam posłuchać Stockhausena.

O 6 rano, stoliczny dworzec w Północnej Korei nadaje to dzieło, o oczywiście motywacyjnym charakterze. Muzyki, wbrew pozorom, nie skomponował Varg Vikernes. Legenda głosi, że autorem kompozycji jest sam Kim Ir Sen, Wieczny Prezydent, jednak tak naprawdę jej twórcą jest Kim Il Sung.

Dzieło posiada syntezatorową fakturę, zostało skomponowane w minimalistycznym stylu. Mimo nowoczesności aranżacji utwór opiera się na tradycyjnej tonalności. Dodatkowego charakteru przydają brzmieniu megafony, które wprowadzają charakterystyczne zniekształcenia oraz mieszanka pogłosu będącego elementem nagrania, z pogłosem naturalnym.


Masakra...
tomwolf - Morning Music in front of Pyongyang Station
#muzykawolfika #muzyka #neocla...
  • 9
Jadę za dwa tygodnia. Potwierdzam muzyczka leci ze stacji. Słychać ją też z hotelu Koryo (dwie wieże czerwone na wideo widać przy stacji)
@kotbehemoth: Sierpień jest gorący. Uważaj na siebie. Byłem rok tem na święto wyzwolenia. Były tańce masowe, więc było fajnie. Koryo Tour jest OK. Można zaufać. U mnie na kanale Pozdro z KRLD mozesz zobaczyć jak wyglądają te wycieczki i się dowiesz jak przygotować do wyjazdu. Pozdro
@Truszek

Koryo Tour jest OK


No wybrałem ich ostatecznie po twojej rekomendacji jak pisałem do ciebie na FB.
Trochę filmów z twojego kanału widziałem, więc jestem dobrej myśli.
Tylko właśnie pogody się obawiam - rok temu byłem w sierpniu na delegacji w Seoulu i było koszmarów gorąco. Ale od paru lat siedzie w tropikach więc czuje, ze trochę lepiej znoszę upały niż kiedyś