Wpis z mikrobloga

@hoszak: #wroclaw #motocykle #wycieczkimotocyklowe #dolnyslask

Hej Mirki i Mirabelki,

od niedawna poruszam sie na motocyklu, polatalem troche po miescie i kawalek dalej. Chetnie wybralbym sie gdzies poza miasto. Nie mam zbyt wielu znajomych bawiacych sie w moto, samemu troche slabo. Raz, ze w grupie zawsze razniej to i bezpieczniej itd. Do meritum, jesli ktos ma ochote sie gdzie wybrac na moto, moga byc sudety, moze do Czech, nie musza to byc jakies duze odleglosci, moze Milicz, jest tam calkiem ladnie, albo zaliczyc kilka dolnośląskich zamków to ja bardzo chetnie. Chodze troche po gorach wiec mozna pomyslec i o tym kierunku, przebrac sie i zrzucic ciuchy w jakiejs knajpie to nie problem.

Jestem otwarty na rozne konfiguracje weekendowe, z noclegiem, jednodniowe wycieczki, na chwile itd. Koncze kompletowac ubiór i za tydzien bede gotowy wiec jak ktos chetny, piszcie! :)

Ja, no co tu ukrwac juz po 30 :P Oswoilem sie z predkoscia wiec raczej sie nie ociagam, ale tez nie gnam. Mam duzo respektu do motocykla i spora alergie na asfalt. Potrzebuje troche praktyki i doswiadczenia, nie chce zostac mistrzem prostej, mocno skupiam sie na technicznych aspektach prowadzenia motocykla i jestem nastawiony na szlifowanie techniki. Raczej preferuje sloneczna pogode o idealnych warunkach :P ale w deszczu tez pojade, max 70-80 km/h za miastem.

Hulam na ER6n pierwszej generacji, potwor! Na moim motocyklu komfortowo podrozuje sie tak do 120 km/h bez wiatru w twarz. Moge sie przemeczyc kawalek na autostradzie ale preferuje nizsze predkosci. Prosze mnie traktowac raczej jako Captain Slow :), najchetniej oscypuje w przedziale 90-100 km/h.

Jak by co dawajcie znaka! Moze uda sie zmontowac jakas wieksza paczke z #wroclaw i okolice. Fajnie by bylo skolowac jakis interkom ale mozna to ogarnac w czasie. Zawsze zostaje jakis TeamSpeak albo Discord na telefonie, tez sie da.

Marzy mi sie jakis dalszy wypad, na przyklad do Rumunii ale niekoniecznie w tym sezonie choc kto wie jak sie wszystko potoczy :).

LWG!
  • 26
  • Odpowiedz
@Stitch: dam znaka :), tak przyszly weekend mysle. We wtorek oddaje moto do przegladu, drobnych poprawek, mysle, ze sie wyrobia do piatku. W miedzy czasie ogarne do konca ciuchy :).
  • Odpowiedz
@Stitch: Wiesz co, mirko chyba szaleje bo nie pojawila mi sie wiadomosc na priv, poczekam chwile jak by co bede do Ciebie pisal.

@Y0Men: Zaczalem od mirko, ale jak widac odzew natychmiastowy :)
  • Odpowiedz
@Stitch tu się zgodzę przeważnie na tych grupach fejsbukowych większość to #!$%@? ale myślę, że tych wolniejszych też idzie znaleźć
  • Odpowiedz
@Y0Men: @Stitch: Wlasnie tego sie obawialem, ze tam to pewnie szybko znajde ludzi, ktorzy chca poswirowac po miescie, a mnie to srednio kreci bo nie czuje sie specjalnie bezpiecznie w miescie, za duzo bocznych uliczek, latarni no i kierowcy tez srednio ogarniaja, a ja generalnie ucze sie skutecznie hamowac ale nie czuje sie w tym jeszcze biegly.

@IsDaddyHome: Mam plan zeby wybrac sie w Bieszczady, moze wtedy bedzie okazja
  • Odpowiedz
@hoszak: a ja też z wro studenciak, który zacznie jazdę po Wrocławiu w okolicach wakacji :) Widzę na moto Wrocław, że dużo ludzi również szuka w sumie do powolnego polatania
  • Odpowiedz
@hoszak: czesc mirku. tu tez er6n. Zarowno sam jak i z mala ekipa uskuteczniami jakies wypady w pobliskie goreczki (jelenia i okolice) plus np. obiad w jakiejs miescinie po drodze w weekendy. Zawsze na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dajcie znac jak sie na cos ze @Stitch bedziecie ustawiac, z checia dolacze! Ja tez was moge wyciagnac jak bede gdzies lecial.
  • Odpowiedz
@p4wl: przyszly czwartek (w zależności od pogody) lece na śnieznik i powrot przez Czechy dk44 jesli chcesz więcej info to moge na priv napisać
  • Odpowiedz
@p4wl: super, jak sie uda to wybiore sie w czwartek ze @Stitch, jak nie to mam nadzieje, ze juz na weekend bede mial moto z powrotem wiec weekendowo chetnie gdzies bym sie wybral. Bede sie odzywal.
  • Odpowiedz