Wpis z mikrobloga

Czasem sobie myślę że w mojej rodzinie wszelkie #!$%@? geny spadły na mnie. #przegryw
1. Brat to Chad co chwilę inna dziewczyna mimo tego że nie zarabia zbyt wiele i ciągle pożycza ode mnie.
2. Kuzyn co chwila inna do tego wszystkie ślinią się do niego jak spermiarze do p0lek.
3. Drugi kuzyn - ma dzieci z dwoma kobietami (teraz jest z trzecią która go utrzymuje) i nie płaci alimentów bo oficjalnie nie ma dochodu

No i ja. Przegryw który nigdy nie miał dziewczyny, nigdy się nie całował i nie trzymał żadnej za rękę. Dodatkowo jako jedyny facet w rodzinie wcześnie wyłysiał (reszta nie ma nawet zakoli). Zycie jest niesprawiedliwe.
  • 5
@rav2: ale Ty opowiadasz głupoty. Ja jestem chory i bym się zamienił żeby być Tobą, jeszcze bym pół miasta wyruchał przez najbliższe 5 lat. Chodzi o to że dużo razy się zawiodłeś i nie wiesz dokładnie jak się za to zabrać. I nie chce Ci się po raz kolejny zawodzić. Masz dosyć. a jako że każdy ma #!$%@? w Ciebie (bo ogólnie każdy ma #!$%@? w każdego, ostatecznie nikomu na nikim