Wpis z mikrobloga

mirki, jaki rower mtb do 2000zł? będzie to mój pierwszy rower takiego typu, także jeśli chodzi o typową jazde w terenie to jestem raczej nowicjuszem.
a drugie pytanie to jaki rozmiar kół polecacie?
#mtb #rower
  • 10
@Indikatiwus_presentusaktiwus: domyślałem się. miałem na myśli który rozmiar będzie bardziej odpowiedni do nauki trudniejszych, technicznych zjazdów. nie twierdzę oczywiście, że wsiądę na rower i będę jeździł trasy z maratonów, ale jak już trochę pojeżdżę to chciałbym to potraktować bardziej poważnie
@Primoza: nowy, niestety jestem zmuszony zakupić rower na raty, w sklepie polecono mi Unibike Shadow, przeszukałem internet i generalnie mało jest opinii o tej marce, ale jak już trafie na jakąś, to zawsze jest to pozytywna ocena
@lenfant: Sprzedawca na pewno pomoże dobrze dobrać rozmiar. Gdybyś odczuwał dyskomfort pleców zapewne to przez nierozciągnięte mięśnie pleców. Krótszy mostek powinien docelowo załatwić sprawę. Po kilku tygodniach wróć do sklepu żeby podregulowali wszystko i sprawdzili hamulce bo potrafią się szybko w nowym rowerze zapowietrzyć. Pamiętaj o czyszczeniu i smarowaniu napędu i spokojnie ten osprzęt wystarczy na min. 2 lata.