Wpis z mikrobloga

@trolololol: np. wygrać 5 razy z rzędu obstawiając po kursie niższym 1.5 jest imho warunkiem w większości przypadków nie do spełnienia i bukmacherzy bardzo dobrze o tym widzą. Statystyka działa na ich korzyść.

A jest banalny sposób by te bukmacherskie bonusy odebrać praktycznie w całości (90%+) szybko i bez żadnego ryzyka.
  • Odpowiedz
@mr_abcd: @trolololol:

banalny. Dziwię się, że ludzie sami na to nie wpadają i starają się spełniać warunki bukmachera.
Żeby nie było ja też na to sam nie wpadłem, tylko wyczytałem na stronce. Swego czasu przytuliłem kilka tys. euro robiąć małe randes vous po bukmacherach oferujących bonusy. Nie da się tego powtarzać - bo w systemie jest twoja karta kredytowa, imię/nazisko, data urodzenia etc. Kiedyś musze zrobić randes vous na żonę
  • Odpowiedz
Fajnie, że chłopaki mogliście sobie popisać, ale trochę zboczyliście z tematu. Nadal czekam by ktoś mi wytłumaczył jakie są aktualne warunki w #bet365 aby zamienić bonus od depozytu na kasę. I nie pytam o opinię czy to jest realne czy nie.
  • Odpowiedz
@wisnia6666: to temat sprzed kilku lat - pogoogluj sobie po hasle surebetting i potem szukaj informacji na temat bonusów u bukamerów. Powinnienieś wpaść na stronę z całą listę, z opisem jak sobie zrobić kalkulator w excelu i jak wyciągnąć te bonusy bez żadnego ryzyka.
  • Odpowiedz