Wpis z mikrobloga

#bigbrother jestem w sumie ciekawy jaki poglad na te sprawe maja skrilexy i inni znajomi Madzi. Jezeli gosc imprezuje z Olem to chyba wie i widizial w tv czy w necie co sie dzialo. To jakim cudem oni moga sobie Ukania tak akceptowac. Te wszystkie falszywe zachowania?
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KatarzynaRomanroman: wtedy to on się wieszał wszystkich. Nie wiem jak dla mnie jego nominacje na nią nie miały żadnego znaczenia na ich "związek", bo nic wteyd nie bylo. Potem jak już coś faktycznie się zaczęło to nigdy na nią nie głosował. To moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@No-Niezle: według mnie Olus przestał ja nominowac jak była akcja z komentarzami od widzów i ktoś napisał że niby przyjaciel a za plecami wbija noże w plecy. On doskonale wiedział, że chodziło o jego nominacje i od tamtej chwili przestał ja nominowac. A z Madzia miał bliższa relalacje od początku niż z pozostałymi osobami, bylo kogo nominowac, a mimo to nominowal Magdę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@No-Niezle: i to było wtedy gdy pojawiła się Angela. Nawet były komentarze, że przestał interesować się Madzia i zabiera się za Angele, ale ta była zainteresowana Igorem więc wrócił do Madzi. Według mnie nie zasługuje na miano gita. Miał tylko szczęście, że podłączył się do ekipy Radka i Igora,ale w ekipie slodziakow też się świetnie odnajduje co było widać na insta. Jakoś nie wyobrażam sobie że Igor wychodzi z programu
  • Odpowiedz