Wpis z mikrobloga

troszkę przesadzasz :)


@illa_a: Wyobraz sobie, ze partner nagle, ni z tego ni z owego przestal sie do ciebie odzywac. Czy to jest twoj wymarzony zwiazek czy moze uznalabys, ze czlowiek jest niedorozwiniety emocjonalnie?

Psychologia kwalifikuje to jako formę przemocy. Oczywiscie w wypalonych zwiazkach bedzie to mialo juz maly wplyw, bo drugiej osobie moze juz wcale nie zalezec na kontakcie z partnerem/partnerką.

Tak czy inaczej, jest to zachowanie żałosne, w pierwszym
Po co tkwic w zwiazku, gdzie dopiero z dala od partnerki sie odpoczywa?


@Falcon: A pokaż mi związek, gdzie odpoczywasz przy partnerce, z którą przebywasz niemal 24h/d przez 10 lat albo więcej? xD
I nie odpowiedziałeś na pytanie: gdzie tu jakakolwiek przemoc i czy aż taki delikatny jesteś, że nie potrafisz znieść fochów swojej dziołchy, tylko od razu rwiesz się do zrywania. Strach pomyśleć, co robisz, gdy jest poważna kłótnia, bo
@Falcon: ale czasem kobiety tak robią bo potrzebują osobistej przestrzeni. Czasem naprawdę odstawią jakąś akcję i się wycofają, a czasem po prostu lubią się pomartwić.

A czasem to jest zwyczajny foch.

Mi się obraziła kiedyś, że za dużo sera użyłem w swoich tostach i ułożyłem go w zły sposób. 45 min później się śmialiśmy oboje co ona odwaliła. Ale w momencie jak sama się nakręcała to próby przemowy do jej sfochowanej
@Falcon: psst. sam tak czasem robię dla śmiechu bo lubię jak się tak #!$%@? i się obraża po czym sama się z tego śmieje po godzinie(grzeczny chłopczyk będzie godzinę stał nad nią i się pytał - co Ci się stało O ZGROZO jeszcze zacznie przepraszać XDDDDD a wystarczy to zlać i się z tego śmiać). Rozumiem stosujemy wobec siebie przemoc psychiczną. Ja #!$%@?, nie zdawałem sobie sprawy, że ktoś ma tak
Mnie nie pytaj. Ja też nie wiem czemu tak robimy xD ¯\(ツ)/¯

@illa_a: przecież to jest żałosne i dziecinne. Zawsze się z tego debilnego zachowania śmieję, bo jak tu takiego kogoś traktować jak dorosłego człowieka, skoro zachowuje się jak skończony debil? Tymczasem chłop zrobi jakiś nietrafiony żart, albo coś powie nie tak to od razu jak na polu minowym - jeb, skreślony, od góry zaszufladkowany xD skończyłem się już bawić w
czy aż taki delikatny jesteś, że nie potrafisz znieść fochów swojej dziołchy, tylko od razu rwiesz się do zrywania

@alcest: i już się znalazł zjeb od męskości i wywalania kota ogonem jak panienka xD jeszcze chłopa atakujesz jakimiś gówno tekstami. Chłopie, #!$%@?, jak jesteś typowym ignorantem to się nie dziw potem, że twój znajomy się powiesił. Bo twoje podejście ładnie pokazuje typowe podejście głupiego społeczeństwa do problemu facetów. NIE PO TO