Wpis z mikrobloga

@njeee: szkoda mi tego naszego Roberta. Na prawdę złoty facet i życzę mu żeby pokazał to co najważniejsze w tym słabym otoczeniu jakim jest Williams. F1 to jego życie. 3/4 stawki startuje dla sławy/kasy/etc. Robert jest po prostu kierowcą z krwi i kości i żal mi ludzi którzy prują się że jest inaczej. Robert wybacz im, bo nie wiedzą co mówią i o czym mówią.
@njeee: Na moje ucho to Kubica w tym drugim wywiadzie przyznaje, ze uczy sie prowadzic bolid f1 na nowo. Troche to smutne, bo myslalem, ze moze testuje jakies nowe rozwiazania, ale ostatnie zdania rozwiewaja watpliwosci.

Z drugiej jednak strony pamietam wypowiedz ktoregos dziennikarza jeszcze przed sezonem 2018, ze Kubica bedzie potrzebowal ilus wyscigow czy nawet calego sezonu, aby wejsc na poziom Hulkenberga. To stwierdzenie wtedy bardzo mnie zdziwilo, bo jak kazda
@przekojot: Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.