Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnyMetalowy: wiesz co ja mam +5 i +2 dla nocnego ale gdzieś mi się obiło o oczy że im większy tym większy blur i trzeba bardziej nieruchomo trzymać aparat żeby nic się nierozmazało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnyMetalowy: no ja jestem bardzo pod wrażeniem telefonu. Bateria mogłaby być ciut pojemniejszą ale i tak nie zmieniłoby to tego że w nocy trzeba naładować. Daj znać proszę jak przetestujesz gcam jakie ustawienia są spoko. Wejdź do ciemnego pomieszczenia i zrób selfie z flashem, fajne efekty to daje. A wieczorem sprawdź tryb nocny (tutaj 10 sekund robi się zdjęcie i musisz trzymać nieruchomo telefon)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sunny-d: dzisiaj pod wieczór będę testował. Bateria wg mnie na prawdę spoko bo przeszedłem z Xperia X xD polecam zmienić szukanie sieci na LTE/wcdma bo domyślnie jest jakieś inne i szuka jakichś #!$%@?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sunny-d: wchodzisz w zakładkę o telefonie > klikasz kilka razy opcje pamięć wewnętrzna > informacje o telefonie 1 jak nasz jedną kartę SIM i tam zmieniasz preferowaną sieć na tą zielona. Domyślnie jest ustawiona ta czerwona i telefon wyszukuje tej scdma czy jakoś tak xD a tak będzie szukali tylko LTE i 3g