Wpis z mikrobloga

Mam swojego dildosa ( ͡º ͜ʖ͡º) Bawi się ktoś z iSpindel? Jeszcze nie skalibrowany. Zacząłem od poszukiwań lodówki pod fermentacje, a przeglądając piwo.org trafiłem na gościa które je składa. Miałem zamiar kupić zwykły sterownik do lodówki, ale zastanawiam się czy nie wziąść CraftBeerPi żeby sterował lodówką przy współpracy z iSpindle. Trochę się tylko cykam że tego nie ogarnę bo w sprawach technicznych totalny ze mnie lajkonik ()

#piwowarstwo
gieneq - Mam swojego dildosa ( ͡º ͜ʖ͡º) Bawi się ktoś z iSpindel? Jeszcze nie skalibr...

źródło: comment_WGGABu1VB14bTue3vy340jqKedmx1vtj.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gieneq: I jak to się się sprawdza. Mam lodówkę i przymierzam się do sterownika, a też myślę o tym urządzeniu. Wiesz może już jak łatwo i tanio to podłączyć?
via Android
  • 0
@lukaschels powiem Ci, że jest to mega opcja, bo wiem w jakim momencie mogę sobie pozwolić na podbicie temperatury aby drożdżaki dojadły to co jeszcze im zostało i kiedy skończyła się fermentacja. Ja kupiłem już gotowy iSpindel, trzeba go tylko skalibrować na roztworze cukru lub w brzeczce. Na piwo.org często ktoś wrzuca oferte sprzedaży za ok 130pln bo składają na bieżąco.