Wpis z mikrobloga

Wyglada na to, ze wzmozony chwilowo ruch na tagu #tool powoli sie stabilizuje po Impact Festivalu a Tool pakuje manatki aby zrobic nam dobrze na #downloadfestival w #uk

List obecnosci: @karaluchh @k8lin @narwi @damien-timciack @SmieszkaMewa @drSin (wolajcie jak kogos pominalem)

Ze wzgledu na to, ze niektorzy z was beda tylko na 1 dzien to proponuje tym co moga (i chca) spotkac sie kazdego dnia o godzinie ~5PM (do negocjacji) przy glowie psa ze zdjecia

Polecam odblokowac PW bo z zasiegiem na festiwalu roznie bywa.

Jest tez opcja dla lekko "nadgorliwych" po sciagnieciu oficialnej apki festivalu i polaczeniu z fb mozna sie pobawic w podchody ;)
Pobierz
źródło: comment_a5HsXhV1TvWeR4DQyHrZURcHMvSbMEIg.jpg
  • 45
@bacteria: moje kapele w większości grają w późniejszych godzinach, więc zarówno 16ta i 17ta mi odpowiadają. Osobiście najbardziej mnie boli że Slayer i Tool grają w tych samych godzinach, więc pewnie wpadnę na początek Toola a później obowiązkowo Slayer bo to podobno ostatnia ich trasa koncertowa.
@drSin a co innego polecasz jak już dojdzie do wymiany nr tel? Lub może jesyt jakas inna możliwość bez wymiany nr tel/danych/emaila?Chodzi tylko aby stworzyć tymczasowa grupę, a whatsapp wydaje mi się prostym rozwiązaniem, nie każdy ma fb albo nie chce podawać danych a jednak sam nr daje więcej prywatności, ale jak dla to możemy na sztywno umówić się na konkretną godzinę i też będzie ok.
@damien-timciack: nie ma nas dużo więc można też grupowo wysłać smsa. Ja osobiście będę tam pierwszy raz więc nie wiem jak z możliwością podładowania telefonu. Z tego tytułu raczej nastawiam się na wyłączenie internetu w telefonie żeby mi nie żarło baterii i utrzymać kontakt ze światem. Facebooka nie mam a Whatsapp wymaga internetu więc nawet jak raz na jakiś czas włączę internet by sprawdzić czy coś przyszło to może okazać się
@bacteria: @karaluchh @k8lin @narwi @damien-timciack @SmieszkaMewa @NowyPremier

Czołem wszystkim

Ponieważ został już 1 dzień a nic konkretnego jeszcze nie udało się ustalić to wrzucam konkretnie jak to wygląda u mnie.

Zgodnie z nawigacją powinienem pojawić się na miejscu ok 16:30 ale będę jechał drogą, która w piątki po południu najczęściej jest zakorkowana więc mogę mieć opóźnienie. Bilety, bramki, rozbicie namiotu - przy dobrych wiatrach zajmie godzinę, ale nie jestem aż takim
Pobierz
źródło: comment_M4GLnnsfWAN2JZr4b52NKa5Syiu0qiMS.jpg
@drSin: no i wszystko jasne. Dodam jeszcze warto miec przy sobie nawilzone chusteczki w taka pogode i mowie z autopsji bo 2 lata temu wylecial mi telefon z rak prosto w bloto :P