Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze #rozdajo () Może skromne, może nieskromne, nie wiem. Otóż w piątek po południu spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, której wyślę własnoręcznie wypisaną i ozdobioną pocztówkę. Plusik jest taki, że mam dosyć duży asortyment pocztówek więc wylosowana osoba będzie mogła sobie wybrać taką, jaka mu się podoba :) Tymczasem możecie tez napisać jakie właśnie pocztówki najbardziej lubicie :D

#pocztowki #postcrossing #diy #handmade #art
Pobierz cytmirka - Moje pierwsze #rozdajo (。◕‿‿◕。) Może skromne, może nieskromne, nie wiem. O...
źródło: comment_oaBrUzsL1qxxuKZJVbDUwVUQSUNNRvxM.jpg
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ereak: Nie mam chyba takich :D Najbardziej zbliżone coś w tym stylu

@cytmirka: o takim czymś myślałem, jest super. Z wielką chęcią bym wszedl w posiadanie takiej
Właśnie, muszę wrócić do mojego dawnego hobby:) Najbardziej z pocztówek lubię widokówki ale takie ze smakiem, nie nawalone 10mikro zdjęć z napisami tandetną czcionką bo to dla mnie się nadaje tylko do śmieci, tylko jakiś pojedyncze, gustowne zdjęcie + ewentualnie gustowna nazwa miejscowości czy coś, choć niekoniecznie. Nie-widokówek mam dużo mniej w porównaniu do całej kolekcji, więc tutaj ulubionego gatunku chyba nie mam;)