Wpis z mikrobloga

@phoropter:

sam sie udupil bo wszystkim dal zlecenia bez okresu wypowiedzenia.

a to nie jest tak, że w takim przypadku i tak można rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia z winy (ciężkie naruszenia podstawowych obowiązków) pracodawcy?
  • Odpowiedz
@phoropter a nawet więcej można, bo jak się rozwiązuje umowę bez wypowiedzenia z winy pracodawcy to jeszcze można ubiegać się o odszkodowanie o równowartości wynagrodzenia jakie powinnaś dostać za okres wypowiedzenia.
  • Odpowiedz
@bartosz-bartosz: ja wykonuje pewnie badania, które lekarze już nie wykonują bo za dużo czasu zajmuje a oni po prostu robią inne badania i analizują wyniki i przez to więcej mogą przyjąć pacjentów nie robiąc wszystkiego samemu :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@adamcarlambo: nie pracuję już w poprzedniej firmie od ponad miesiąca. Byłem tam serwisantem, miałem Worda w sprawie dziwnych tematów. Na odchodne zapytałem się czy nie chcą tego Worda, góra nic nie mówiła zaś młody którego uczyłem wziął go i tak nie przekaże go dalej bo nikt tego nie chce. Teraz średnio raz na tydzień mam telefon od kumpla z innego regionu z zapytaniem o ten szajs, każe mu dzwonić do
  • Odpowiedz