Wpis z mikrobloga

Widzieliście?
Nowa wersja Chanel - BdC EDP ze srebrnym korkiem.
Podobno dom mody rodem z Francji zainspirowany Jeremiaszem wypuszcza na rynek specjalną, limitowaną edycję.
Specjalny korek nie jest jednak w zestawie.
Aby zdobyć korek musicie nagrać film i zrobić 10 obrotów za jednym razem i wysłać to do Paryża.

Btw.
Jak nie widzieliście filmiku od dżeremiego, jak spotkał się na chwilę z Tomem Fordem, to on dopiero ma newsa.
Podobno jest jakiś Ombre Nuit od Forda.
Nawet sam Tom o tym nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
Pobierz
źródło: comment_dvvHheJcwK7cNJLiUtZHgRrpRQxK7ODK.jpg
  • 13
@celuch1920 @mekekeke
Powinien je wysyłać w takich pojemnikach, gdzie tylko raz możesz je użyć i by jechał na marketingu - uniquenesssss xD
@asique
Zbiera pochlebne recenzję, nie ma głosów, że jest to totalny syf.
Jednakże lepiej chyba mieć takiego Sauvage, BdC i L'Homme, Aventusa niż jedną jego flaszkę, skoro to najzwyczajniej mix tego wszystkiego :)
@dradziak: no ty mu może od razu wyślij twój pomysł to ten mistrz marketingu odwali jeszcze taka akcje xd ale w sumie i tak by tylko idioci brali jak w przypadku office one ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponoć trzecim zapachem którym się inspirował był avik bo miał nawet wywiad z Erwinem Creed któremu chwalił się swoim Office one, i sam twórcą aventusa zauważył że ten goguś się
@mekekeke
Widziałem, oglądałem i najlepsze było, jak on kilka razy się tym Cologne psiknął i było widać niezadowolenie Creeda xD
@tommie-182
Straszny cringe :P
Jak to zobaczyłem, to tak w głowie mi przeleciało Ombre Nuit...Ombre Nuit...i tak przed oczami miałem Dior - Ambre Nuit skrzyżowanego z Ombre Leather xD
No, ale widać, że Tom to facet z klasą i ładnie podsumował go :D
@TomTailor100
Siemaneczko :D!