Wpis z mikrobloga

Mirki drogie wracam z posiedzenia na 6obcy i powiem jedno sto razy gorsze od loszek są normiki. Miałem nieprzyjemność kilku pobaitować. Kreatury uważają się za #!$%@? samców alfa a w rzeczywistości to ci ludzie są dnem, jeden nawet przyznał że kobieta to tylko ozdoba na #!$%@? i rozpoznał we mnie przy okazji przegrywka. Tak więc przegrywy o ile nie są mizoginami są o wiele lepsi od takiego statystycznego normika chada wolę nie zaruchać nigdy ale mieć szacunek do każdego i ułożone po swojemu żyćko i to mi mirasy wystarczy za wszystko. Serduszko może trochę boli ale w moim przypadku pomaga spokojniejszy metal można też co nie co pograć. I mam do was pytanie, poświęcilibyście godność dla zaruchania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #spermochlip #stulejacontent #6obcy
  • 5
@NorskArisk: Bo uogólniają, nie jestem białorycerzem i wiem że kobiety są nikim więcej i nikim mniej jak ludźmi a popełniać błedy jest rzeczą ludzką (rzecz jasna każdy powinien ponosić odpowiedzialność w równym stopniu za swoje błędy). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TenZWypoku: widzę masz podobne podejście do mnie. Aj słabo z ludźmi z tego co widzę. Myślałem, że trafi się ktoś na 6obcy żeby zamienić kilka normalnych zdań co tam u kogoś innego w życiu się dzieje itp. a tu tylko km , km i km. Jak już człowiek trafi inną płeć to można i chwilę pogadać, ale to też różnie bywa, z przewagą na nie. Próbowałem badoo, sympatii i #!$%@? z