Wpis z mikrobloga

Wykopki nie wiem jakie wy macie zdanie na temat Olega, ale ja mam takie, że zaraz po Maćku i Radku w trójce gitów jak dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak na swój wiek bardzo dojrzały, inteligenty o wielkim sercu. Mega mi się podobała sytuacja z medalikiem. Przypuszczałem, że Jukejka go osra, ale jej reakcja też mi się podobała. Jestem ciekaw co z tym związkiem od nich, bo życzę im żeby się udało. Widziałem, że Olo na insta obserwuje już Melexa xD
Niby beka, ale z drugiej strony kolejny raz pokazuje, że jest naprawdę dobrym ułożonym człowiekiem i zależy mu przede wszystkim na Jukejce.
Ona jest jaka jest. Nie przepadam za nią głównie z racji tępoty, ale od tego jest Olo ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#bigbrother
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qq4life: Olo pomimo tego że jest czasami zaborczy i za szybko się denerwuje będzie starał się dla Madzi zrobić wszystko (także zaznajomkowac się z melexem) i nawet jeśli ona będzie próbowała się z nim jakoś związać z jej znajomymi będzie tak jak z Łukaszem, przy każdej lepszej okazji co Olo zrobi nie tak będzie "zostaw go", "to nie jest chłopak dla ciebie" itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qq4life: jeśli ona nie nauczy się samodzielnie myśleć (a nie nauczy dopóki ktoś nie poświęci jej dużo uwagi i cierpliwości - ciężko stwierdzić akurat czy Olo to wytrzyma) to ten związek nie ma szans się tak naprawdę zacząć. Jeśli Olo jej pomoże w jakiś sposób się usamodzielnic i myśleć nie przez to co ludzie pomyślą to ona i tak go zostawi bo już nie będzie jej potrzebny mimo tego że będzie
@qq4life: jak im kliknie to im kliknie jak nie to nie. Ja aż wstyd sie przyznać że też miałam początkowo tak #!$%@? związek, że wszyscy byli na nie, on swoją postawą nie pomagał, ale z czasem sie dotarliśmy i zarówno ja sie od niego czegoś nauczyłam i on ode mnie. Od wczoraj troche zmieniłam o niej zdanie i uważam że to środowisko jest dla niej bardziej toxic niż ona sama wobec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qq4life: nie mówię że milex jest zły tylko że Olo ma uprzedzenia i teraz to on będzie myślał "co ludzie powiedzą" ehh ciężka sprawę mają ogolnie
@vm2_0: wiesz ja też z chłopakiem mam totalnie skrajnych znajomych (niektorych mielismy bo ja z częścią ostatecznie zerwałam kontakt), nie zmuszamy sie wzajemnie do kontaktu z nimi. Chce wyjść na impreze do swoich to mu nie zabraniam i ja tak samo czasem sama do swoich wyjde. Wszystko jest do dogadania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jasmonowayy: serio nie obchodzi mnie co jest u ciebie, każdy jest inny po prostu analizujac jukejke i ola można dojść do tak logicznych wniosków jak pisze.
@qq4life: juz od dawna mówię, że dla zwykłego zaruchania nikt by tak nie odwalał, to musi byc miłość. Jukejka tez sie od wczoraj troche wyrobiła wiec moze sie to udac, widac bylo ze jej przykro a Kutania ma w dupie. Troche mi przeszła złość na nią i teraz kibicuje, a Olo zajebisty ziomek, nie ma co gadać
@qq4life: Bezbarwny, nietolerancyjny, bez własnego zdania, nie udzielał się za bardzo przy obowiązkach w domu, wpatrzony w Igora jak w obrazek, podłapywał żarty i zachowania innych i powtarzał po nich aby uzyskać aprobatę, hipokryta: przesiadywał cały czas z Igorem i Radkiem i obrażał się że Madzia nie spędza czasu z nim tylko z Łukaszem, jego stosunek do Madzi jest bardzo powierzchowny: poprzytulać się, poobmacywać, powiedzieć kilka komplementów, praktycznie brak rozmów na