Wpis z mikrobloga

Mireczki, konicznie sprawdźcie swojego maila bo być może dostaliście tam ofertę od #paypal na #booking #bookingcom ze zniżką 20 EUR przy zarezerwowaniu obiektu za co najmniej 150 EUR!

Nieważne, czy szukasz hotelu, domu na wodzie, czy pensjonatu - na Booking.com znajdziesz idealne zakwaterowanie na swój wakacyjny wyjazd. Zapisz tą ofertę i skorzystaj z 20 EUR zniżki na zakupy za co najmniej 150 EUR na Booking.com z PayPal*. Upewnij się jedynie, że rezerwujesz zakwaterowanie w kraju, w którym obowiązującą walutą jest EUR**.

1
Zapisz ofertę na swoim koncie PayPal

2
Dokonaj zakupu za co najmniej 150 EUR na booking.com/paypal-pl do 14 lipca 2019 r. i zapłać z PayPal.

3
Automatycznie uzyskasz zniżkę w wysokości 20 EUR na swój zakup jeśli rezerwujesz zakwaterowanie w kraju, w którym obowiązującą walutą jest EUR.



#promocje #wakacje #oszczedzanie #podroze
Booking-Taniej - Mireczki, konicznie sprawdźcie swojego maila bo być może dostaliście...

źródło: comment_TZAWBvgv8zYEPi1a5iHnPwjV1cELmEmu.jpg

Pobierz
  • 9
@Booking-Taniej: Wiem, że nie jesteście oficjalnym kontem, ale może pomożecie? Wykorzystałem kod na -100 zł i teraz mam informację, że nie dostanę tych 100 zł bo nie spełniam jakichś warunków niby. Napisałem już chyba z 5 maili, próbowałem dzwonić, ale zero odpowiedzi, oprócz tego, żebym dosłał wszystkie szczegóły, które w odpowiedzi dosłałem już z tydzień temu. Tragiczny support...
koniecswiatajestbliski - @Booking-Taniej: Wiem, że nie jesteście oficjalnym kontem, a...

źródło: comment_YcNLw1GWrhxgqIi3TMOH5iDjCngpyBmF.jpg

Pobierz
@koniecswiatajestbliski: nie jesteśmy oficjalnym kontem, ale mogę napisać tyle że albo polecający miał jakieś lewe konto i oberwałeś rykoszetem albo po prostu rezerwacja na zbyt małą kwotę (sprawdź warunki promocji)
@DingoSra:

Najlepiej napisać na https://secure.booking.com/content/cs.pl.html?auth_success=1&from_footer=1&label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaLYBiAEBmAEeuAEXyAEM2AEB6AEB-AELiAIBqAIDuAKay6joBcACAQ&sid=6a68d09b694e8bf8338e1e6ebc4879de&view=contact-us

Na dole masz "skontaktuj się", zaloguj się na swoje konto i napisz do nich
@Booking-Taniej: to nie był żaden ref tylko zwykły kupon na - 100 zł z gazety i spełniłem minimalną kwotę. Po wielu mailach i telefonach (zdecydowanie zbyt wielu) w końcu sprawa rozwiązana. Okazało się, że system uważa zupełnie bezpodstawnie niektóre karty Visa za scam. A mam najzwyklejszą kartę z polskiego banku, z którą nigdy od 4 lat nie było żadnego problemu.

Tak swoją drogą support bookingu to jakiś żart. Musiałem dzwonić bodaj
@koniecswiatajestbliski: I jak się udało z nimi dogadać? Napisałeś coś konkretnego, czy może ktoś bardziej rozgarnięty się tym zajął? Mam ten sam komunikat, wczoraj na infolinii facet posiedział, że to system i nic się nie da zrobić. Poza tym wysłałem z 3 maile. Teraz czekam na odpowiedź, ale spodziewam się zrzucania na system weryfikacji. XD
@szymonononono: nie ma co liczyć na maila. Mi dopiero za którymś razem kobieta na infolinii to ogarnęła. Stwierdziła, że wszystko jest OK. Było coś nie tak z kartą (była wystawiona bodaj w Holandii czy jakiś inny problem był - dziwne bo w Holandii nawet nie byłem nigdy), ale zmieniłem kartę na stronie bookingu i po tym zadzwoniłem jeszcze raz. Manualnie sama musiała mi te pieniądze przelać i doszły po kilku godzinach.