Wpis z mikrobloga

#4konserwy ale wiecie, ze opowiadając jakie to "bekowe" lub "odlot #neuropa" są inne wyznania chrześcijańskie odbieracie sobie jakiekolwiek moralne prawo, żeby szanować wasze uczucia religijne ?
A PiS który wydaje się dawać ochronę waszym drwinom z nie-rzymskokatolickich wyznań chrześcijaństwa, nie będzie wieczny wbrew temu co się wam teraz wydaje (Orban i Erdogan też nie)


#paradarownosci #bekazkatoli #chrzescijanstwo #wiara #starokatolicyzm #homoseksualizm #lgbt
Kjedne - #4konserwy ale wiecie, ze opowiadając jakie to "bekowe" lub "odlot #neuropa"...

źródło: comment_GMriGxIR0HJpLud0pTvs0SeS13MS7xHW.jpg

Pobierz
  • 13
Szanowny @Kjedne, czy ty rozumiesz, że pełna wiara i nauka Chrystusa jest tylko w KK? reszta to heretycy, którzy dostosowują ją tak, aby było im wygodnie.
21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie». 22 Rzekł do Niego Juda, ale nie Iskariota6: «Panie, cóż się stało, że
Szanowny @Kjedne, nie pajacuj. Uczucia religijne to głupota, jak ktoś obraża kogoś bezpodstawnie to znaczy, że po prostu jest prostakiem i sam sobie wystawia świadectwo. Może jeszcze mowa nienawiści, co?
@pyroxar:
To nie średniowiecze by deskredytować czyjeś wierzenia bo nie podlegają pod papaja.
A poza tym to działa też w drugą stronę.
Dla przykładu według Prawosławia wszyscy Katolicy to Heretycy którzy spłoną w piekle a Papierz to opętany jest.
Szanowny @RandomowyMetal, ty chyba nie rozumiesz różnic w wierze. To nie jest podleganie pod papaja jak ty to nazwałeś, ci ludzie zazwyczaj głoszą nauki sprzeczne z naukami Chrystusa, są to po prostu herezje.

PS: przypominam, że to Święty Kościół Powszechny ma sukcesję od 2000 lat, nie protestanci ani "prawosławni".
pyroxar - Szanowny @RandomowyMetal, ty chyba nie rozumiesz różnic w wierze. To nie je...
PS: przypominam, że to Święty Kościół Powszechny ma sukcesję od 2000 lat, nie protestanci ani "prawosławni".


@pyroxar: przecież to jest nieprawda* i dziwi mnie, że to o tym nie wiesz. Kościoł prawosławny jak również wiele kościołów ewangelickich ma sukcesję (w tym Kościół Ewangelicko - Augsburski w RP.

@pyroxar: No większość kościoł episkopalnych, starokatolickich, luterańskich jak również znaczna część reformowanych posiada sukcesję apostolską, nawet jeżeli aktualnie jej nie uznaje.
Szanowny @Kjedne, czy luterańskich to nie sądzę, ale nie jestem znawcą. To ciekawe co mówisz, nigdy o tym nie słyszałem.

Być może tak jest, ale dlaczego nie zachowują pełnej nauki Chrystusa oraz tej zawartej w Biblii?