Wpis z mikrobloga

@SnowFox: #!$%@?, ale wystarczy wejść na profil tego typa, żeby mieć podstawę do zbanowania. Jak mod widzi, że zgłoszono 10 komentarzy z linkiem do tej samej strony pod rząd i nadal odrzuca, to albo jest niepełnosprawny, albo taki jak inni modzi
@Noct: Przede wszystkim, po co te wyzwiska? Pomyłki się zdarzają, moderatorzy są tylko ludźmi - Wykopowiczami, których wybieramy wśród Was. Tacy sami jak Ty. Moderator zauważył swój błąd i poprawił zgłoszenie. Mają taką możliwość, a że nie są nieomylni, zdarza im się przyznać do błędu i wycofać ze wcześniejszej decyzji.
są tylko ludźmi


@a__s: nie ma na to żadnych dowodów

Mają taką możliwość, a że nie są nieomylni, zdarza im się przyznać do błędu i wycofać ze wcześniejszej decyzji.


@a__s: to poproszę o oznaczenie tego w moich logach - żebym widział co i kiedy moderator zmieniał w decyzjach

Moderator zauważył swój błąd i poprawił zgłoszenie


KILKANAŚCIE zgłoszeń

Inna sprawa - kilka miesięcy temu zażądałem od was moich danych, które przechowujecie.
@Noct:

Inna sprawa - kilka miesięcy temu zażądałem od was moich danych, które przechowujecie. Nie dostałem odpowiedzi, więc jak rozumiem, mam pisać do odpowiednich instytucji?


jeszcze się pytasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)