Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
Szczerze? Boję się premiery #cyberpunk2077 widząc co się dzieje gdy CDP coś pokazuje związanego z grą.

Oczekiwania ludzi są wywalone w kosmos, wystarczy że CDP puści bąka o zapachu cyberpunka i cały świat UUUU GRA ROKU 2020, LEPSZE NIŻ WIEDZMIN!!

Jasne akcja z Keanu fajna, ale mimo wszystko IMO to miało tylko zrobić wrażenie i zatuszować niedosyt który ludzie mieli by po obejrzeniu trailera.

Teraz wyobraźcie sobie że mamy 16.04.20, wychodzi CP i jest grą świetną, ale ludzie spodziewali się więcej, przez to jak CDP nakręca hajp. Wiem że mimo wszystko duża grupa będzie zaślepiona ojczystym produktem i będą go wychwalać w niebiosa tylko dlatego że to polska gra, ale grono ludzi będzie zawiedzione bo CDP nie spełni wszystkich wyimaginowanych wymagań.

Gra powstaje już kawał czasu, ludzie mają prawo chcieć od niej wiele, ale są bariery których nie są się przeskoczyć. Martwi mnie to, że jak słabe materiały z gry by nie były to i tak "zmiatają" wszystko inne na drugi plan. Dla mnie ten trailer to nic wielkiego, dużo większą atrakcją jest poznanie daty premiery, bo co do gry dalej się nic nie dowiedziałem, prócz tego że zatrudnili sławną osobę (no ale mając taka sławę i pieniądze co ich ogranicza?).

#cdp #gry #ps4 #pcmasterrace
  • 28
Martwi mnie to, że jak słabe materiały z gry by nie były to i tak "zmiatają" wszystko inne na drugi plan.


@Matt3rs:
W sumie tutaj masz sedno tego na czym budowany jest hype na Cyberpunk'a. Cedep zrobił to dobrze podczas premiery i pierwszych miesięcy po premierze Wiedźmina. Każda najmniejsza pierdoła została poprawiona w pierwszych 3 patchach. Changelogi miały po kilkanaście stron i pojawiały się praktycznie z tygodnia na tydzień. Właśnie takim
@Matt3rs: Dlatego ograniczam wszelkie newsy o tej grze do minimum, tak samo jak przy wiedźminie, przed premiera widziałem tylko jeden gameplay i tyle, gra po premierze była dla mnie totalnym złotem, i tak samo podejdę do cyberpunka zaufam cdpr wezmę co dadzą bez żadnych oczekiwań bo i jakie mam mieć? Wiadomo że gra będzie świetna, w jaki sposób tego dowiemy się po premierze.
Wiem że mimo wszystko duża grupa będzie zaślepiona ojczystym produktem i będą go wychwalać w niebiosa tylko dlatego że to polska gra, ale grono ludzi będzie zawiedzione bo CDP nie spełni wszystkich wyimaginowanych wymagań.


@Matt3rs: Ale obecnie CP2077 to jedna z najbardziej (o ile nie najbardziej) hype'owana gra na świecie. Zdanie polaków tutaj tak naprawdę nie ma większego znaczenia- podobnie jak w przypadku W3, było kilka głosów w stylu "gra średniak,
@Matt3rs: Generalnie to jest trailer. Wiadomo, podrasowane wszystko, chociaż patrząc na gameplay sprzed roku to w sumie nie zdziwiłbym się gdyby to wszystko było zrobione na silniku gry i renderowane w czasie rzeczywistym. Fajnie byłoby obejrzeć nowy gameplay. Z poprzedniego jedyna rzecz która strasznie mi się nie spodobała to jak się ścigali podczas strzelaniny i to jak ta furgonetka przed nimi strasznie nierealnie jechała. Mam nadzieję, że samochody będą jeździć szybciej
@Matt3rs: Od poczatku jestem tego samego zdania, nawet jak Cyberpunk okaze sie technicznie i fabularnie rewelacyjna grą takim obiektywnym spojrzeniem a nie udźwignie oczekiwań graczy czy recenzentów to będzie zjadany bo każdy będzie się czepiał zamiast docenić ogrom pracy i zaangażowanie. Życzę im tego aby udało im się osiągnąć sukces na miarę Wiedźmina 3.
@Matt3rs: przecież growi purysci gardza wieskiem 3, że za łatwy, że za powtarzalny etc etc. Cyberpunk tak jak wiedźmin ma być gra w która zagrają miliony, wydaje mi się że po tym co pokazali do tej pory trudno będzie to jakoś szczególnie #!$%@?. Szczególnie przy cdepowym podejściu do gracza. Przypomnij sobie materiały promujące do wiedźmina 3, tak na prawdę poza "zabijam potwory" i tego z bruxą, nie były jakieś spektakularne. Warto
@Matt3rs: Jezeli gra bedzie chodzila na dzisiejszej generacji konsolach, to to bedzie taki mocny sredniak. Nie oszukujmy sie, na konsolach mozna liniowe gowno stworzyc tak jak 90% ktore dzisiaj na nie wychodza.