Wpis z mikrobloga

@katius: Bioderko, rozrusznik, sztuczna szczękę, implant słuchowy, a Ty człowieku jak będziesz miał wysypkę to do dermatologa czekaj rok czasu..

Edit: a tak na serio idź do jakiegoś biura rachunkowego zapytaj o optymalizacje, wiesz np zatrudnienie się w swojej spółce zoo na 5/6 etatu czy coś w tym stylu, jak baba nie będzie wiedziała o co chodzi idź do następnego :)
@rskk: I wtedy płacić 800-1000zł za księgowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Super deal


Nie wiem jak u ciebie ale moja księgowa bierze 150zl za 3 pierwsze faktury a później 5zl za każdą następną. Miesięcznie płacę księgowej z 300zl
I wtedy płacić 800-1000zł za księgowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Super deal


@rskk: Chyba 15 lat temu albo w biurze, które się zatrzymało w tamtym okresie. Mam 4 spółki zoo, najwięcej płacę 450 zł netto. Najmniej 150 zł netto.

@katius: ZUS się cześciowo odlicza od dochodu i częściowo od podatku. Nie mówię, że jest mały, ale realnie wychodzi to z 700 zł z hakiem jesli dobrze
@rskk: Bez znaczenia, jestem z podkarpacia. Jedno biuro (to droższe) mam lokalnie w Rzeszowie, drugie to Poznań. Dokumenty i tak dostarczam mailem, cała komunikacja mailem więc biuro może być i w Sydney ;).