Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: wszystkie z serii Fate - serie są zazwyczaj niepołączone, poza 2 wyjątkami, ale to bez większego znaczenia bo można obejrzeć prequel przed lub po.

toradora, k, one punch man, Kakegurui, b the beginning, fullmetal alchemist: brotherhood - nie oglądaj zwykłego FMA bo ma pozmieniane wiele wątków, fma:b jest na podstawie mangi, The Seven Deadly Sins, castlevania, kuromukuro, knights of sidonia, ajin, Sirius the Jaeger

@upflixpl czemu ajin nie jest w
@guest: głównym źródłem danych jest tmdb, na 99% nie jest to oznaczone tam jako anime. Dodałem już, jeśli rzuci Ci się w oko jeszcze jakiś brak daj znać. Jeśli masz konto w upflix, to możesz też sam wprowadzać zmiany - dzięki ;)
@upflixpl: hmm. to może skorzystaj z kategorii nadawanych przez sam netflix? widziałem gdzieś liste wszystkich produkcji na netflixie z podziałem na kategorie, i to również te dziwne
@guest: no to by było ideolo... jednak z różnych względów muszę ograniczać liczbę elementów pobieranych bezpośrednio z platform do minimum i polegać na tzw. "user generated content", liczę na zrozumienie ;)