Wpis z mikrobloga

Znowu mnie ten #zakazhandlu zaczął w------ć, więc wracamy do plusowania xD

Dzisiaj trochę inaczej - kwiaciarnia która jeszcze do 11 maja się otwierała w niedziele z zakazem handlu, teraz... już sie nie otwiera. Strzelam, że po prostu nie ma klientów w galerii, więc oberwało im sie rykoszetem.

Dzisiaj plusujemy wszystkie sklepy w galeriach handlowych, które przez ten z-----y zakaz i spadek dochodów, pomimo braku zakazu, muszą się na niedziele zamykać.

Wołać/Nie wołać przy następnej handlowej niedzieli? Zostaw lub zabierz plusa z komentarza:

https://www.wykop.pl/wpis/31178543/#comment-110560173

#handel #wolnaniedziela #katotaliban
Rabusek - Znowu mnie ten #zakazhandlu zaczął w------ć, więc wracamy do plusowania xD
...

źródło: comment_WpUGwFvATxok2t9YDlp5XCbHSHStdR2K.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Rabusek ja mam tak co tydzień. W tygodniu czasem nawet nie mam czasu wpasc do domu wyprowadzić psa więc chłopak zabiera go na cały dzień do pracy. A weekendy nas co chwila zaprasza ktoś z rodziny (dziadkom odmówisz? Albo teściom? Albo bramę trzeba pomóc stawiać przyjacielowi), albo właśnie jakieś pogrzeby czy cmentarze, albo jakieś urodziny/imieniny. Dodatkowo ja w weenekdy też pracuje i co drugą sobotę czasem idę z jednej pracy do
  • Odpowiedz
Znowu mnie ten #zakazhandlu zaczął w------ć, więc wracamy do plusowania xD


@Rabusek: Wynik ostatnich wyborów powinien dać ci do zrozumienia, że czas się z tym na dobre pogodzić, amigo. :)

Będzie tak dla ciebie lepiej.

@kt13: Ty też się zacznij przyzwyczajać i spróbuj żyć jakoś bardziej jak człowiek a nie marudna dzida.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Dzisiaj kwiaciarnie są zamknięte, nie ze względu na niedzielę niehandlową, a ze względu na Zielone Świątki, czyli święto kościelne. W galeriach handlowych niektóre działalności mogą, a nawet muszą być otwarte w niedziele bez handlu, ale wyjątkiem są dni świąteczne. Na pewno w kolejną będzie kwiaciarnia otwarta.
  • Odpowiedz
Dzisiaj kwiaciarnie są zamknięte, nie ze względu na niedzielę niehandlową, a ze względu na Zielone Świątki


@kaboompics: to jakim cudem kupiłem kwiaty w innej kwiaciarni, na dworcu?

W galeriach handlowych niektóre działalności mogą, a nawet muszą być otwarte w niedziele bez handlu


To jakim cudem kwiaciarnia o której mówie w niedziele z zakazem się nie otwiera?
  • Odpowiedz