Wpis z mikrobloga

Nie widziałem wcześniej tego wpisu, ale spodziewałem się zbiorowego seansu walenia konia do "papy flo". Przypominam, bo @skywalkergw lubi kłamać: Morata kosztował Chelsea około 65 milionów euro (żadne znaczące bonusy rzecz jasna nie zostały uruchomione, więc przyjmujemy kwotę podstawową). Hazard (o ile nie wydarzy się jakaś katastrofa po stronie Realu), czyli 28 letni zawodnik z rokiem kontraktu do końca, został przez nich kupiony za 145 milionów euro.

Przemiły wykopku skywalkergw - tak się nie kłamie.

https://www.telegraph.co.uk/football/2017/07/19/alvaro-morata-verge-completing-chelsea-move/
https://twitter.com/HLNinEngeland/status/1136626036584660992

#chelsea #realmadryt
RoHunter - Nie widziałem wcześniej tego wpisu, ale spodziewałem się zbiorowego seansu...

źródło: comment_VYKoIcyBStqpiSVeL0COzQlbqvMhDJvm.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@seicel:

te zmienne trzeba jeszcze osiągnąć


Już jesteś blisko. Teraz jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem tekst o tych bonusach + nawias numer 2 w moim wpisie i może załapiesz.
  • Odpowiedz
@RoHunter: Typowy kibic realu. Nie ma pojęcia o czym pisze, a gromadka dzieci plusuje. Jeszcze robienie teraz z Floro boga, kiedy po #!$%@? od Barcy i Ajaxu chcieli wywiezienia go na taczkach z klubu xD
  • Odpowiedz
@RoHunter: Spokojnie, na razie za Hazarda dano 100 milionów euro, a to czy spełni wymagania na tak wysokie zmienne, to się dopiero okaże, najwczesniej za rok.
A to, że za ogóra Moratę zapłacono 66 mln euro to druga sprawa, i moim zdaniem opchnięcie Alvaro za taką cenę było świetnym ruchem Pereza.
  • Odpowiedz
  • 0
@TetraHydroCanabinol: Spełnienie tych wymagań, to będzie formalność i dałem o tym znać w drugim nawiasie w moim wpisie. Chodzi najprawdopodobniej o liczbę meczów, kwalifikację do CL i dojście do odpowiedniej fazy tego pucharu, etc. Z tego co rozumiem, to jest to raczej forma zapłaty ratalnej z dodatkowym zabezpieczeniem interesów Realu w razie ww. katastrofy. Także daruj sobie Bońkowe spokojnie. Real najprawdopodobniej zapłaci około 140 mln euro, choć czekam, aż może
  • Odpowiedz
@RoHunter: Marca i AS piszą o 30 milionach zmiennych, i w tym znajduje się to co powiedziałeś, czyli ilość meczy, trochę bonusów z CL i plebiscyty FIFA czy złota piłka. Myślę że realnie można mówić o tych 120-130 milionach biorąc pod uwagę rozbieżności mediów z hiszpanii i anglii. Chociaż jak już gdzieś pisałem poczekajmy na przeciek od football leaks.
  • Odpowiedz
@RoHunter: A kolega rozumiem siedzi w zarządzie Chelsea, że wie o dokładnych kwotach transferów i bonusach razem z celami jakie musi osiągnąć zawodnik, żeby je wypłacono? Prawda jest taka, że dostaliście od nas totalne drewno, które nikt już nie mógł zdzierżyć w Realu za 70-80mln, a w zamian dostaliśmy jednego z najlepszych, o ile nie najlepszego zawodnika Premier League za 100-130mln. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 0
@nieobecny_nieznajomy: Tak „#!$%@?” mają kibice realu, ze ponad 100 z was tasowalo sie do klamliwego circlejerku do pereza.

Colega @marseloo chyba ma problem z logicznym myśleniem albo naprawdę mocno kombinuje, gdy używa „w zamian” w tej sytuacji. Wiem, że chcesz wyjść z obrony tych marnych negocjacji swojego klubu z twarzą, ale transfery Hazarda i Moraty dzielą 2 lata i nie są to transakcje powiązane. Z Edenem jest powiązana kwota
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoHunter: oficjalny kontrakt między klubami widziałeś, że jesteś taki pewny tych kwot, które podawałes? XD nazywanie mnie dzieciaczkiem Realu jest bardzo zabawne z usta takie typa. Dla mnie najważniejsze, że znowu Real sobie sprowadza najlepszych z ligi ponoć najlepszej, a puszcza tam szrot typu morata i danilo XD i jeszcze jedno. Kibice Realu rozwydrzeni i rozpieszczeni XDDD
  • Odpowiedz
@RoHunter: Człowieku przecież wiem, że nie są to transakcje powiązane xD Dałem Ci tylko przykład. że Chelsea #!$%@?ła 70 czy 80mln za gościa, który po roku już poszedł na wypożyczenie tym razem do gorszego klubu z Madrytu. Jeśli chodzi o Edena to większość źródeł zgodnie mówi o 100mln podstawy i 20-30mln MOŻLIWYCH bonusów(w których pewnie zawiera się jakaś wygrana LM czy Złota Piłka, które będzie cholernie ciężko uzyskać), w tym
  • Odpowiedz
@RoHunter: Ale ty nie ogarniasz, że nie jesteś w stanie zweryfikować tych informacji? Hiszpanie podają 80 milionów za Moratę, Angole 65. Absolutna większość źródeł mówi o 100+20 za Hazarda, a część angielskich podbija to do 145. Nie jesteś w stanie powiedzieć, która kwota jest prawdziwa i nie wiesz nawet jakie są bonusy i czy w przypadku Moraty zostały czy nie zostały spełnione (i czy w ogóle były, bo prawdę mówiąc
  • Odpowiedz
  • 0
@nieobecny_nieznajomy: Oczywiście, że kibice realu to rozwydrzona i rozpieszczona banda, która myśli, że im się wszystko należy. Wystarczy sięgnąć pamięcią do tego sezonu i już samego początku okienka transferowego. Pluje na nich totalnie. Z tobą eot
@Marseloo: Jezus mać. Potrafisz czytać te zrozumieniem? Poczytaj o tym transferze. Terreur co pisał na przykład. Dałem link w tym wpisie, a ty albo nie przeczytałeś go w całości, albo masz poważne braki z czytaniem ze zrozumieniek i/lub językiem angielskim. O to wszystko się rozbija. Przeczytaj najnowsze informacje o zawartych w umowie bonusach, a nie dyskutujesz, gdy nie masz pełnej informacji i robisz z siebie debila. No przykro mi tak pisać, ale już któryś raz tłumaczę kibicowi realu tak prostą rzecz, a wy nadal nie potraficie zrozumieć. Ile można?

@Lexington7: Hiszpanie i Anglicy z wiarygodnych źródeł są zgodni - po prostu jedni zaliczają bonusy do podstawy transfery, a inni nie. No chyba, że nie zwracasz uwagi na walutę, bo jest też taka możliwość. Bonusy na pewno tam były. Nie wiem kogo czytasz, ale wniknij w temat bardziej, a może przyswoisz.
Z transferem Edena to samo. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie umiesz into waluty. Poza tym: staraj się podawać kwoty razem z walutą, bo mamy raporty i w euro i w funtach i trudno weryfikować twoje słowa. Jakie wiarygodne źródła piszą o 100+20? Rozumiem, że to w euro, bo co do podstawy, to tutaj się wszyscy zgadzają. Daj więc linki potwierdzające 100+20 w euro. Czekam z niecierpliwością.
Rok do końca kontraktu to prosty koncept. Za rok Real mógł go mieć za darmo. Eden nie przedłużyłby kontraktu, bo chce iść tylko do Madrytu i przeczekałby rok, gdyby była taka sytuacja. Ale Real został postawiony pod ścianą, gdy zakontraktował Zidana, bo każdy wie, że jest on napalony na Edena, jak ten na Real. I tym
  • Odpowiedz