Wpis z mikrobloga

Nie widziałem wcześniej tego wpisu, ale spodziewałem się zbiorowego seansu walenia konia do "papy flo". Przypominam, bo @skywalkergw lubi kłamać: Morata kosztował Chelsea około 65 milionów euro (żadne znaczące bonusy rzecz jasna nie zostały uruchomione, więc przyjmujemy kwotę podstawową). Hazard (o ile nie wydarzy się jakaś katastrofa po stronie Realu), czyli 28 letni zawodnik z rokiem kontraktu do końca, został przez nich kupiony za 145 milionów euro.

Przemiły wykopku skywalkergw - tak się nie kłamie.

https://www.telegraph.co.uk/football/2017/07/19/alvaro-morata-verge-completing-chelsea-move/
https://twitter.com/HLNinEngeland/status/1136626036584660992

#chelsea #realmadryt
RoHunter - Nie widziałem wcześniej tego wpisu, ale spodziewałem się zbiorowego seansu...

źródło: comment_VYKoIcyBStqpiSVeL0COzQlbqvMhDJvm.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@RoHunter: Z tego co widzę to jedynie Ty wprowadzasz zamieszanie z walutami. Każdy inny domyślnie operuje euro, bo to najbardziej intuicyjne i powszechnie przyjęte.
Wniknąłem w temat Moraty. Część hiszpańskich mediów podawała 80+5, część po prostu 80, angole 65+13 (nie wiem czy muszę to za każdym razem podkreślać żebyś nie miał czego się na siłę doczepić, ale tak - euro). I co to zmienia? Jesteś w stanie mi udowodnić kto z nich ma rację? Zakładając, że transfer Moraty zawierał zmienne - jesteś w stanie mi powiedzieć jakie były i czy zostały spełnione? Nie jesteś ¯\_(ツ)_/¯ Także ta dyskusja na ten moment jest zwyczajnie jałowa.

https://mega.atresmedia.com/programas/el-chiringuito-de-jugones/josep-pedrerol_201906075cf9ab270cf2884ddc43ed22.html
Pedredol - nie masz obecnie w Hiszpanii człowieka z lepszymi dojściami w Realu. Reszta hiszpańskich mediów (sprzyjających i niesprzyjających Realowi) też podaje 100+20
Nie, za rok to Hazard by sobie czekał na ofertę Realu tak jak do dziś niektórzy wyczekują na Lewandowskiego w Madrycie. Teraz Real jest na musiku i to teraz musiał sprowadzić do ataku gwiazdę największego kalibru. Pociąg by po prostu odjechał i najprawdopodobniej potulnie podpisałby wcześniej nową umowę
  • Odpowiedz
Z tego co widzę to jedynie Ty wprowadzasz zamieszanie z walutami. Każdy inny domyślnie operuje euro, bo to najbardziej intuicyjne i powszechnie przyjęte.


@Lexington7: Nie wiem jak interpretujesz "każdy". Na co dzień czytam dużo prasy i serwisów z Wysp, więc różnie to bywa.

Pedredol - nie masz obecnie w Hiszpanii człowieka z lepszymi dojściami w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomszczyk: przecież ty jesteś dzbanem, który twierdził, że Florentino przespał ostatnie okienka, a Benzema jest dla Ciebie słaby. W obydwu sytuacjach zostałeś wyjaśnione, ale do Ciebie żadne argumenty nie przemawiały gdzie podawałem konkretne przykłady i liczby, a sam ciągle atakowałeś bezpodstawnymi zarzutami bez poparcia w realiach. Dlatego zablokowałem zablokowałem Cię malkontencie, bo szkoda mi czasu na dzbanów, którzy konfabulują, a potem nie potrafią bronić się realnymi argumentami.
  • Odpowiedz