Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 135
  • Odpowiedz
Jest słabo? A jaki jest twój punkt odniesienia. Czy ty wychodzisz czasem z domu i widzisz, jak wyglądają ludzie? Skoro zrobienie six packa jest tak banalne, to dlaczego 99 proc. Polaków (dane z dupy) ma bebzony? Dlaczego nad morzem 1 na 30 osób będzie mieć przyzwoita sylwetkę?

@Mayki44: To, to, to! Smukli, zgrabni ludzie nie są zbyt często spotykani.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Natomiast z tym, co pisze kolega @pszemczyslaw odnośnie redukowania i masowania się zgadzam. Zrobienie suchej masy (a nie ulanie sie jak świnia, co niektórzy na Mirko utożsamiają z masą) jest o wiele trudniejsze niż zredukowanie BF.
  • Odpowiedz
@Mayki44: okej, na tle wszystkich ludzi taka sylwetka faktycznie jest dobra. Na tle osób ćwiczących jest słabo, i czytając że OP ćwiczy stwierdzam że dobrze by było się wstrzymać z #pokazforme bo nie ma co pokazywać (jeszcze).

@push3k-pro: mówię o przedziale wiekowym 0 - 30. Na tym etapie można być chudym i nie być skinny fat. Z resztą OP nie wygląda na 40latka więc czemu miałbym
  • Odpowiedz
mówię o przedziale wiekowym 0 - 30. Na tym etapie można być chudym i nie być skinny fat. Z resztą OP nie wygląda na 40latka więc czemu miałbym go porówywać do takiej osoby lub do osoby otyłej? Porównuję go do osób w podobnej do niego sytuacji (w której sam byłem) i wiem jak to wygląda.

@bonifacy2: No ja patrzę tak mniej więcej 20-30, bo takie moje towarzystwo, a nie powiedziałbym,
  • Odpowiedz
@push3k-pro: no okej, a ja znam przypadki osób wychudzonych w wieku 23 - 27 lat, które w sklepie są proszone o dowód. Płaskie brzuchy, płaskie klatki, kościste barki, policzki, ramiona, pośladki nie występują (XD). Zarost? I tych też nie jest mało. Czy fakt że mają zgrabne i płaskie brzuchy oznacza że wyglądają chociaż trochę lepiej od tych o których Ty mówisz? Nie. W każdym przypadku sylwetka jest przeciętna dla swojego
  • Odpowiedz
@bonifacy2:

Czy fakt że mają zgrabne i płaskie brzuchy oznacza że wyglądają chociaż trochę lepiej od tych o których Ty mówisz? Nie.

Tak.

W każdym przypadku sylwetka jest przeciętna dla swojego typu budowy ciała i nie widać by jej właściciel na nią wystarczająco ciężko pracował i tutaj zbliżamy się do clou mojego problemu - za co te plusy skoro nie jest napracowane?

Ja uważam co innego.
  • Odpowiedz
@push3k-pro no i widzisz i to jest to - gusta. Jedna woli grubego a druga chudego. Żaden z dwóch nie ma sportowej sylwetki czyli moim zdaniem słabo by debatować. OP się ruszył i zmierza w kierunku sportowej sylwetki - no i bardzo fajnie, trzymam kciuki żeby było co oceniać. Moim zdaniem niczego specjalnego nie pokazał a mógłby za parę miesięcy i wtedy zapraszam na #pokazforme ORAZ #mikrokoksy
  • Odpowiedz
@bonifacy2: On nie jest kościsty, on jest wyraźnie wypracowany. Żaden skinny-fat po schudnięciu taki nie będzie. Nie wiem jaki był w punkcie wyjścia, ale z tego co zrozumiałem to popracował parę miesięcy i to widać. On nie jest skinny, jest fit. Jak chcesz oglądać góry mięśni, kulturystów czy Hulka to pogadaj z IntruderXXL.
  • Odpowiedz
@vegetator21: wcześniej też siłownia, ale gównianie. bez trzymania michy czy czego kolwiek. przez co też miałem dwie kontuzję i zaczynałem od zera bo waga spadała podczas przerwy
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Widze jesteś fachowiec, powiedz co tu cwiczyć by wyglądać jak op (mam na mysli czy da rade zrobić taka klate czy to genetyka) bo widze że bic mały nie ruszony, wiec cwiczył samą klate? Ile bym musial spedzic na silce, obecnie suchoklates
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Widze jesteś fachowiec, powiedz co tu cwiczyć by wyglądać jak op (mam na mysli czy da rade zrobić taka klate czy to genetyka) bo widze że bic mały nie ruszony, wiec cwiczył samą klate? Ile bym musial spedzic na silce, obecnie suchoklates
  • Odpowiedz
@pmub: jem wszystko co chcę, byle się makro zgadzało. jedyne czego unikam to cukrów w znacznych ilościach, bo to #!$%@? źródło węgli. i alkoholu, bo po prostu go już nie chcę w swoim życiu i odstawiłem go półtora roku temu
  • Odpowiedz