Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 20 lat i obecnie jestem drugi tydzień w związku z dziewczyną w moim wieku. Jeśli chodzi o mnie to miałem wcześniej jedną dziewczynę lecz było tylko samo całowanie, a obecna dziewczyna nigdy nie miała chłopaka. No i ostatnio jak byliśmy sami u niej w domu podczas namiętnego całowania, powiedziałem jej że chcę się z nią kochać, na co ona powiedziała że nie jest gotowa i powiedziałem, że to rozumiem i spróbujemy jak będzie gotowa. Lecz ona mi mówi nagle, że za pół roku może albo rok, nie wie. Co dla mnie dziwne, bo jak chcę się z kimś być i mu się ufa to gotowość powinna wziąć się z chęci, a ona już z góry zakłada że conajmniej pół roku. Na każdym spotkaniu całowania jest dużo, dotykać mogę ją gdzie chcę ale tylko przez ubrania, chciałem ją trochę rozebrać to mi zabrała rękę, nie wiem jak zainicjować chociaż ten peeting, żeby ona go chciała. Macie jakieś rady? I czemu ona chce czekać minimum pół roku?
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a może ona chce być pewna? Kochac?

Jesteście razem dwa tygodnie.
14 dni.
Ile to spotkań?
Jak dobrze pozwoliły się Wam poznać?

Niektórzy seks traktują poważnie, jako wyraz uczuc i zaangażowania. Ciężko kogoś poznac dobrze w tak krótkim czasie.,więc w ogole się dziewczynie nie dziwie...
  • Odpowiedz
Coś co jest cnotą, ty traktujesz jak problem. Ja prdl, zostaw tą laskę w spokoju bo się dla niej nie nadajesz i znajdź se łatwą szmatę twojego poziomu.
  • Odpowiedz
PonuryNiebieskipasek: Jesteście ze sobą 2 tygodnie czyli praktycznie się nie znacie. Im mniej się znacie tym większe ryzyko, że jednak nie będziecie ze sobą żyć długo i szczęśliwie. Wbrew temu co piszą użytkownicy portalu wykop.pl ogromna część facetów patrzy na przeszłość dziewczyny tym bardziej im poważniej ją traktuje. Jej potencjalny narzeczony może nie chcieć z nią tworzyć poważnego związku wiedząc, że po dwóch tygodniach zaczęła sypiać z kolesiem, który nawet jej
  • Odpowiedz