Wpis z mikrobloga

"WOULD YOU RATHER" (2012) - chciałbym polecić ten film, ale nie mogę, ponieważ jest to zwykłe battle royale jakich wiele.

Kobitka miała długi, lecz dostała szansę na wzięcie udziału w pewnej grze, w której zwycięzca wygrywa dużo pieniędzy, więc postanowiła wziąć w tym udział.

Ten tytuł nie jest do końca poważny, ponieważ wystarczy spojrzeć na osoby, które siedzą przy stole, aby odnieść wrażenie, że jesteśmy obserwatorami żartu - brutalnego żartu.
To uczucie potęguje świadomość, że wśród aktorem mamy Sashe Grey i uczucie zwiększa się.
Owszem, jeśli ktoś nie zna takiego kina, to może robić na nim wrażenie, lecz jeśli widzieliście "The Game" (jest to protoplasta tego gatunku) lub "Cube", to już wiecie o co w tym wszystkim chodzi i taki schemat po jakimś czasie nudzi, ponieważ nie ma nic nowatorskiego - a przynajmniej w 90% przypadków.

Jeśli nie znacie nic w tym stylu lub po prostu się nudzicie, to możecie spróbować, a cała reszta niech sobie to odpuści.

PS Z takich wartych uwagi tytułów polecam jeden, w którym zagrał dr.Cox, lecz tytułu nie podam, bo jestem chamem, lecz akcja i morze krwi sprawiają, że warto się nim zainteresować, więc i warto poszukać.

Pozdrawia #filmowyjanusz

INSTAGRAM BLOG FACEBOOK

#filmnawieczor #film #sashagrey #weekend #horror #thriller
hacerking - "WOULD YOU RATHER" (2012) - chciałbym polecić ten film, ale nie mogę, pon...

źródło: comment_aN2jBmmEDWWGxExMx0LCBAqyGz58g9tJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@hacerking: dałbym sobie rękę uciąć że br jest starszy, to nie miałbym już ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) muszę sobie odświeżyć the game, oglądałem chyba z 15 lat temu. A co powiesz na the running man (uciekinier) z schwarzennegerem? Rok produkcji - 1987.
  • Odpowiedz
@stiepanov: Pewnie za dzieciaka oglądałem, lecz w świadomych czasach w ogóle, choć kusi mnie seans, ponieważ tekstowy oryginał znam, więc ciekawi mnie jak wygląda to na ekranie, lecz ciągle znajduję coś nowego do obejrzenia :D
  • Odpowiedz