Wpis z mikrobloga

Serio nikt nie widzi różnicy między grupą ludzi która uczy się jak manipulować kobietami i kreować się na kogoś kim się nie jest, od związku z zagubioną laską? Nie bardzo rozumiem zarzuty wobec Gargamela:

- "ojezuojezu lizał dupe i picze" - drogie dzieci, to się nazywa s--s i zwykle jak kogoś kochasz/pożądasz to takie rzeczy to pestka - ruchali się i tyle, o co taka drama? xD Bo dawała za pieniądze? A może on to ma w dupie i chciał ją wyciągnąć z tego gówna? Może się zajawił jej "talentem"i liczyło się to bardziej niż przeszłość?
- "ojezu beta bo kupił torebke za 2.5k." - serio dla kogoś problemem jest że gość kupił swojej dziewczynie torebke? ; d Może dla niego 2.5k to pryszcz, a nie zdziwiłbym się wcale bo hajsu trzepie mnóstwo.
- "płakał 5 godzin w drugim pokoju" - haha jaka beka, gość płakał bo emocje wzięły górę, powinien w tym czasie iść rąbać drewno jak PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA.

W sumie to nie znam całej dramy i zobaczyłem część screenów, Gargamela lubie włączyć bo gada z sensem - ma argumenty na poparcie swoich tez, a to jakim jest człowiekiem poza tym g---o mnie obchodzi bo nie jestem jego kumplem. I w sumie dobrze że namawiał te laske do usunięcia zdjęcia z tym patolem, skoro gość teraz niszczy jej życie a ona będzie postrzegana przez pryzmat dziwki i ćpunki przez niego. Gargamel z tej dramy wyjdzie bez szwanku bo robi muzyke, prowadzi audycje, robi filmy i podcast i rozejdzie sie to po kościach - ta laska ma już ustawioną opinię i to przez typa który był jej "przyjacielem". Współczuje jej trochę bo odsłuchałem jedną nutę i nie było źle.

#gargamel
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrany_przegryw: To jest niesamowite, dla rycerzyków i różowych ćpunka, p---------a i cyniczna manipulatorka jest tylko zagubioną biedną dziewczynką, która szuka miłiości i akceptacji w tym podłym świecie () Szkoda tylko, że ci hipokryci już nie mają problemów wyzywać mirków od życiowych s--------n i ludzkich śmieci za to, że poszedł do prostytutki, ba! nawet za to, że śmiesz mieć inny pogląd na cokolwiek niż
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Istnieje jeszcze trzecia oczywista opcja. NIE MÓWIĆ, gdy nie ma się nic mądrego ani dobrego do powiedzenia. Po co czynić ten świat jeszcze bardziej parszywym miejscem.

Nie, pedofila tak nie nazwę, bo on krzywdzi ludzi. P---------a nie.Chyba, że i ten pierwszy chodzi na terapię lub bierze leki hamujące popęd. Wtedy tym bardziej należy mu się szacunek.

Cytat
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: To niesamowite, że przegrywy wyzywają prostytutki od dziwek, a potem do nich chodzą xd Wyzywają każdego, kto nie siedzi w piwnicy od normików, julek, oskarków, szlaufów, p0lek, a potem płaczą gdy ktoś ich nazwał spierdoxami.

Słowo hipokryta wychodzące z waszych ust to naprawdę coś niewytłumaczalnego. Powinno wam stawać w gardle jak ość.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: On też się nie kreował. W przeciwieństwie do Ciebie widziałam ten filmik. Wypunktował pua, użył argumentów i cytatów. Nie mówił nic o swoim podejściu do związków. Jeśli ktoś zgwałcił z kolegą dziewczynę, po czym sam opisał to dokładnie na swoim facebooku, to wypunktowanie go jest nie tyle prawem co obowiązkiem.
  • Odpowiedz