Wpis z mikrobloga

@Kermii: nie przesadzaj, w tamtej sytuacji tak się po prostu poskładało. Ruska świnia jeździ chamsko, ale w tamtej sytuacji był to po prostu przypadek.
@lukaszpinki: Taj odpuści dwa mecze z Czewą i Gorzowem. Najgorzej, że oba możemy przegrać, bo to nie są takie patałachy jak Motor. Jeśli tak się stanie to niech Taj się spokojnie leczy, a już na pewno niech nie jedzie do Torunia. Jak Sparta wygra mecze z
@JakovKarnic: W sezonie jak zdobył pierwsze mistrzostwo tez miał dość ciężka kontuzje i tez był post, ze niby miesiąc. Pamiętaj, ze jedziemy u siebie. Gleb, Kubą i Max jadą sztosy. Janos i Drabol inna Galaktyka. Wojdyło i Liszka tez punktują. Nie wiem co z Milikiem, wierzyłem w niego bardzo ale chyba ekstraliga to nie jego poziom... ale pozostali są wstanie załatać dziury za Tajskim. I ZZ mogą stosować z Woffiego
Pamiętaj, ze jedziemy u siebie


@siweusz71: z Włókniarzem, który ma świetnych żużlowców z własnymi problemami, którzy w końcu odpalą oraz z Gorzowem, gdzie jedzie piszczałka, najlepszy w tej chwili żużlowiec.
Max, Janowski i Drabik pojechali świetnie. Ale czy to powtórzą? Czewa i Gorzów to na prawdę nie są kewlary, jak Motor.
@JakovKarnic Dadzą radę, spokojnie 6 pkt wyciągniemy z tych dwóch spotkań. Pamiętaj o zz za Woffiego ! I o tym, ze Juniorów tez mamy mocniejszych niż oni. Leon i Fredka to tyle na moment w Czewie. Zobaczymy jutro jak pojadą z Myszka.
A co do Piszczałki on tez boryka się ze sprzętem. Po drugie Tam tak na prawdę on i Szymek. W tym sezonie większość zawodników nie trafiła ze sprzętem albo z
Pamiętaj o zz za Woffiego


@siweusz71: zapomniałem o tym. Pytanie tylko, czy śledziu ma tyle rozumu, żeby ją mądrze wykorzystać.
Pytanie też, bo nie znam regulaminu, czy z ZZ może zastąpić rezerwowy i junior, czy muszą to być w takim przypadku rezerwy zwykłe (bo taktycznych na pewno nie można).
Jeśli Drabik miałby 3 swoje biegi. Załóżmy że ZZ pojechałby właśnie on, Fricke i Janowski, no i jeszcze raz Drabik z RZ.
@siweusz71 @JakovKarnic teraz pozostaje mieć nadzieję, że (pomijając konkretne osoby) sztab będzie potrafił dobrze wykorzystać ZZ i czy/komu Taiski użyczy sprzęt i mechaników. Obecnie po za zawodzącym ostatnio Milikiem mamy mocny i dość równy skład, a paradoksalnie brak jednego z liderów może pozytywnie zadziałać na psyche drużyny. Pożyjemy, zobaczymy

A Grisza powinien jak w nodze dostać czerwoną kartkę i wykluczenie na następnych kilka meczy. Nie wiem na jaki wuj on tam się
@Viking-: Łaguta chciał dość bezszczelnie zamknąć Taja do bandy. Niestety Lampart nie potrafi trzymać gazu i był za wolny z wyjścia w łuk, a Łaguta uderzył z tylne koło i stracił panowanie.
Niestety tu nie ma mowy o czerwonej kartce, takie wypadki się zdarzają :/
I tak Taj wróci pewnie na Grudziądz (tu potrzebne będzie pełne skoncentrowanie, bo trzeba 10 pkt odrobić), a z ZZ możemy wygrać mecz z Czewą i
@JakovKarnic no z Glebem zgadzam się w 100%. Chłopak pokazał, że jest niezły dzik, a jak Maksym pójdzie do seniorów to będzie potrzebny nowy lider w juniorach. Przemek jest niezły, ale imo zbyt nierówny.

Co do Laguty, to zwyczajnie zabrakło chłodnej głowy. Zrozumiał bym na 4 okrążeniu, ale na pierwszym...