Wpis z mikrobloga

@lubiepepsi2137: bo tam być może się więźniów resocjalizuje tak aby po odbytej karze wyszli na wolność i przydali się jeszcze na coś społeczeństwu. W Polsce natomiast ludzie mają #!$%@? warunki i super fajnie - tylko później wychodzą gorsi niż weszli
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: Ale o co chodzi i co się powinno z tej celi usunąć ,żeby wykopki były zadowolone? Łóżko? Prysznic? Czy może kibel? Czy można firma powinna jakąś fuszerkę zrobić i ściany krzywo wymurować? Czego byś oczekiwał?
  • Odpowiedz
@bones1909: Wiesz to z autopsji? ( ) Więzienia wyglądają różnie, ale w sumie widziałam takie nowinki już nie raz, więc ciężko stwierdzić czy fake, czy nie według mnie :) Nie ma żadnego źródła ani nic, dlatego obstawiałam, że fake, ale sam w sobie wygląd absolutnie nie jest dla mnie zaskoczeniem. Już setki razy ludzie się oburzali, że więźniowie mają za dobrze, no tylko właśnie mają
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: #!$%@? czasy gdzie chore frazesy o humanitaryzmie i tym że każdy ma prawo do życia są głoszone na lewo i prawo a potem śmieć zgwałci Ci i zabije dziecko a następnie ty wstajesz o 5 00 do roboty żeby #!$%@?ć aby mu o 8 00 przyniesli śniadanie do pokoju jak wstanie
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: W Danii się wycwanili, bo jak Polska weszła do UE to masa p0laków przyjeżdżała do nich na szabry i kradła tak by pójść do więzienia, bo w duńskim więzieniu na kilka miesięcy mieli pracę za wielokrotność polskiej stawki, wyżywienie, leczenie i warunki bytowe lepsze niż u siebie w domu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: ale wiecie, że to tak wygląda bo więzień ma mieć tam wszystko zapewnione i jest całkowicie odizolowany od ludzi? Ładnie ale po pewnym czasie siada tam psychika i z tego co pamiętam jest znacznie więcej samobójstw w takich nowoczesnych więzieniach
  • Odpowiedz