Wpis z mikrobloga

#!$%@?, 4.18 właśnie skończyłem dungeona z losowymi ludźmi, dwie godziny ponad go męczyliśmy ale było warto. W #mmorpg gram od 15 lat, a w #gry od ponad dwudziestu i jak do tej pory to ta gra ma najlepsze community z jakim miałem styczność, a sama gra jest zajebista, jestem urzeczony wręcz. Jak ktoś tęskni za starymi mechanikami w MMO i aspektem społecznościowym to jest najlepsza pozycja na rynku od czasów starego #wow i Lineage 2 C4. Żadnych dzieci, żadnego hejtu. Że też wcześniej w to nie grałem.
#albiononline
Pobierz
źródło: comment_9eBvCJpqExiHB4gLk2MpMeVfDrA6Z0RK.jpg
  • 4
@Qiudo: No na początku robi wrażenie. Z czasem jednak widać, że typów instancji oraz bossów jest bardzo mało i po kilku runach już wiesz czego się spodziewać. Zresztą ta gra jest nastawiona na hardcore PVP, czyli to co wyfarmiłeś i tak dość szybko stracisz w red i black zonach.
@Qiudo: Akurat community albion ma #!$%@?, mówię tu głównie też o polakach. Przecież ja wbijając pierwszy raz do albiona to pierwsze co zobaczyłem na czacie to jak jakiś polak chłop chciał chciał się #!$%@?ć z innym, wyzywali się przez 10minut i podawał swój adres, dodatkowo co chwile widzę na czacie jakieś #!$%@? komentarze xd