Wpis z mikrobloga

@S007: ależ w Twoich wypowiedziach widać zawiść i ból dupy. Naprawdę. Czepiasz się do tego co kto czym jeździ, sugerujesz jeszcze 20 letnią serię 5. A może ktoś nie chce jeździć "wyścioraną" tylko woli nowe auto z salonu?
  • Odpowiedz
@S007: Renault ciśnie z pojemności 1.6 ponad 300 koni w serii. 8.5 sekundy do sety to osiągi niewiele gorsze od ostatniego Swifta Sport, który również sygnuje się na "ten wzmocniony" xD. Ja bym nie pogardził.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hyperlink to używka. Po prostu jestem przeciwnikiem tych wszystkich pakietów AMG M itp w autach które mają tak małe silniki. Np w vagu a przypadku golfa R Line nie jest on aż tak zbliżony do R ki

XD ale #!$%@? jestem na etapie szukania Focusa RS (chociaż nie cierpię fordow) #!$%@? psowi
  • Odpowiedz
@S007: nawet jeśli, kupił bo widoczne mu się taki podobał. To nie jego wina, że producenci oferują sportowe pakiety stylistyczne w najniższych wersjach silnikowych. To chwyt marketingowy i tyle.

Wrócę jeszcze do takiego wytykania - widać, że naprawdę Ciebie to boli, bo sąsiad zapewne kupił młodsze auto o wyższej wartości od Twojego. Dla jednego to co jest sufitem, dla drugiego podłogą. Oczywiście nigdy się nie wyśmiewam kto czym jeździ, bo po
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hyperlink nie jest to takie proste jak się okazuje bo przestali go produkować. A nie ukrywam chciałbym wziąść go w leasing.
  • Odpowiedz