Wpis z mikrobloga

#wesele #heheszki

Jak widzę branie kredytu na wesele:

"Chcieliśmy tylko przepuścić bez sensu trochę grubego hajsu by sto osób mogło przez parę godzin jeść kotlety w akompaniamencie twojego pijanego wujka, a nad ranem poprawić sałatką pokrytą żółtą skorupą z majonezu. Bo tak nakazuje tradycja i sąsiedzi, którzy będą potem gadać."
jezus_cameltoe - #wesele #heheszki

Jak widzę branie kredytu na wesele:

"Chcieliś...

źródło: comment_1I2h7bq3BnOsyt4NhTRIQry2Ro6Ojiz2.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezus_cameltoe różowej powiedziałem że nie interesuje mnie wesele na 100 osób tylko zwykły cywilny, jej mama stwierdziła "wesele się zwróci bo z kopert się uzbiera i odzyskać ie pieniądze" pewnie 2 dni chlania i gruba impra musi być () mieszkanie a na co to komu
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: dobra, ale wiecie że na weselu się zarabia? Powiedz mi gdzie ogarniesz sobie inwestycje z 300% zyskiem bez szczególnej wiedzy o działaniu rynku i biznesie. W prawdzie nie brałem kredytu na swój ślub. Ale zwrócił mi się wielokrotnie. Rozumiem, że głównie śmieja się ludzie którzy ślubu nigdy nie wezmą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jezus_cameltoe: @Mietla05: @To_ja_moze_pozamiatam:
Ostatnio z moim różowym trochę siedzieliśmy w temacie wesel, bo mieliśmy do podjęcia decyzję czy robimy czy nie. Generalnie wesele na 60-100 osób w fajnym standardzie to 600-800 zl na gościa, da się zrobić za 400, niżej to już ciężko. Biorąc pod uwagę że standardowo w naszych rejonach przyjęło się dawać w kopercie 400zl za pare to ni #!$%@? nie ma szans żeby
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem dlaczego ludzie się dojebuja o finanse innych.


@miki4ever: a gdzie tu dojebywanie się? Zwyczajnie wyrażam swoją opinię jak to widzę że przy okazji jest trochę humoru to co w tym złego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz