Wpis z mikrobloga

Gram Courtois od bardzo dawna i dobrze się spisuje, DDG nawet nie biorę pod uwagę na bramkę, bo w moim klubie to placek, u was może być inaczej, z czym się nie będę sprzeczał, bo to nie ma sensu, u mnie jest plackiem i Tibo jest 3 półki wyżej. Trafiłem Oblaka 95 z PP, wydaje mi się, że jest trochę 'za krótki'. Ma 11 cm mniej niż Tibo. Zastanawiam się nad zmianą Courtois na VDS w którejś wersji i czy byłby to upgrade składu czy nie. Wielu graczy i ekspertów mówi, że topka bramkarzy w tej odsłonie Fify to Courtois i VDS, a później za nimi jest DDG (który u mnie byłby za Begoviciem, a szkoda, bo w poprzedniej fifie był zajebisty i miałem go od początku mojej gry prawie do końca).
#fut

Kogo na bude?

  • Tibo Courtois 33.3% (7)
  • Oblak TOTS 95 33.3% (7)
  • van der Sar Baby 9.5% (2)
  • van der Sar Prime 23.8% (5)

Oddanych głosów: 21

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimus: Kurde, też kusi, ale nie chce się pakować w niewymiennego, bo może okazać się plackiem w moim klubie (10 zawodników w pierwszym składzie jest niewymiennych xd). Chociaż na PC OP kosztuje prawie 700k, w sumie jak uzbieram trochę kasy to mógłbym go przetestować. Nie potrzebuje wzmocnień w obronie, środku pomocy i na ataku, tylko skrzydła i ewentualnie ten bramkarz, znając życie #!$%@? trochę na Oblaka podczas testów, na Schmeichela
  • Odpowiedz
@Zimus: Ale żadnej niewymiennej nie żałuję, 5 ikon i kilka naprawdę dobrych graczy pierwszego składu/zmienników. U mnie z wymiennych jest Onyekuru do testów, a tak to w sumie wszyscy niewymienni.
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: u mnie wygląda to tak. Co do bramkarzy to każdy jest ręcznikiem ;) wcześniej miałem Cech'a no ale po którejś wylewowej poprostu nie miałem sił do niego i na tagu pisali, że jest koszmarny więc posłuchałem i wymieniłem go na Schmeichel'a i widzę poprawę w tym grajku. Nie zależy mi na wymiennych grajkach zaraz koniec fify więc totalny looooz. Tak jak wcześniej wspomniałem jedynie wymienny Mbappe, którego i tak
Zimus - @Wojtini1996: u mnie wygląda to tak. Co do bramkarzy to każdy jest ręcznikiem...

źródło: comment_nBVKhoTcC0r7D6npcoUrAiZRncgsHHaM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zimus: Składzik nawet spoko, wczoraj zrobiłem Blanca, Petita i Alonso też mam, mój skład jest w jakimś poście niżej. Co do Cecha to miałem na początku Fify jego Ifa i do którejś aktualizacji bronił bardzo dobrze. Gralem PL na początku gry, a w pierwszym albo drugim tygodniu trafiłem Courtois i się marnował na ławce przez spory czas, bo nie miałem go jak połączyć, a nie było mnie stać na Varane.
  • Odpowiedz