Wpis z mikrobloga

Mirko, kupiłem używkę LG G6 w marcu i jakoś się dogadujemy tylko jest jeden problem. Bateria. Wrzucam screen z Accubattery i czas na włączonym ekranie to jest śmiech na sali. I teraz najlepsze. Wymieniłem baterię jakieś trzy tygodnie temu i kompletnie nic się nie zmieniło. Nie korzystam z NFC, BT raczej wyłączone, jedynie synchronizacja i lokalizacja. Stąd też moje pytanie - ten typ tak ma, czy coś robię źle?

#telefony #smartfon #android #lgg6
Abra_Kadabra - Mirko, kupiłem używkę LG G6 w marcu i jakoś się dogadujemy tylko jest ...

źródło: comment_ITJUF2irowVDGVk6dT7dz51HuQao9ggn.jpg

Pobierz
  • 19
@Abra_Kadabra: A o czym niby świadczy czas na włączonym ekranie? Zostawiasz sobie odblokowany telefon żeby się rozładowywał? Powiedz lepiej ile ci trzyma ten telefon (czy wytrzymuje cały dzień) to ci powiem czy wszystko jest ok xD
@Abra_Kadabra: wyloguj się z youtu.be
Zainstalować gsam battery monitor i dać mu pełne uprawnienia, wtedy pokaże która funkcja w tel zjada baterie, u mnie najczęściej była to jakaś apka która się zawiesza z reguły imgur app, gcam app.
Dopiero gsam battery pokaże ci precyzyjnie co zjada najbardziej. No i odinstalować bloatware i Facebook messenger