Wpis z mikrobloga

Te p0lki to mnie #!$%@?ą i #logikarozowychpaskow . Psika się w końcu perfumami po coś, nie? Ktoś kompementuje zapach, miła uwaga, ale nie #!$%@?, ale żałosny KIEROWCA UBERA. U-B-E-R-A. Ale jakby Chad powiedział to byłby wpis "heh, drogi pamiętniczku, dzisiaj giga chad powiedział, że ładnie pachę i jestem cała w skowronkach".

Żałosne #rozowepaski są w tym kraju. Co za żenada. @Shyvana usuń konto i nas oszczędź.
Emmzon - Te p0lki to mnie #!$%@?ą i #logikarozowychpaskow . Psika się w końcu perfuma...

źródło: comment_jc2USe5OJqSRh4NVFicUJQEweDcb3OJQ.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach



@Emmzon: najgorsze jak to jakiś mirek z pod #przegryw był kierowcą. Nałykał sie xanaxów, czuje że prozac po kilku tyg. zaczyna sie wkręcać, wiec mysli zagadam, raz sie zyje. Później wchodzi w mikro, w gorace, a tu takie cos(,)
  • Odpowiedz
@Emmzon A najlepsze jest to, że jakoś nie widać takich zachowań z drugiej strony. Jak jakiś gruby pasztet podrywa przystojnego faceta, to ten na 95% kulturalnie podziękuję, bez obrażania kobiety. A spróbuj się posmiac z grubaski, to hurr durr jak smiesz, ona jest KRAGLA I KOBIECA. Ale w drugą stronę śmiać się z grubego gościa to na luzie.
  • Odpowiedz
@Emmzon Nie rozumiem jak ktoś może narzekać, że został skomplementowany (_ ) (a nawet nie narzekać, tylko bezczelnie obsmarować życzliwego człowieka na wykopie).
Typowa p0lka, nie dogodzisz. Gdyby kierowca ubera w milczeniu wykonywał swoją pracę to zaraz by było "hurr durr ale ci kierowcy są gburowaci, mrukliwi, nawet ze mną nie poploteczkują"

Koleżanko @Shyvana, współczuję podejścia do życia ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@Emmzon: Wczoraj ten kierowca ubera tez miał swój temat ale nie trafił do gorących a dziś już został usunięty.

A może jak ten Pan chce pokomplementowac zapachy to niech idzie do rosmana i pogada z buteleczkami a biedna kobietę zostawi w spokoju... wszystkim by to wyszło na zdrowie

po jaki wuj komplementowac nieznajome kobiety, niech mi to ktoś wyjaśni??
  • Odpowiedz